Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátotok hülyeségeket beszélne, de ha kijavítanátok, ti lennétek a hibások?

Figyelt kérdés

Barátom mindig azt mondja, hogy mennyire idegesítő, hogy mindig enyém kell legyen az utolsó szó, mindig nekem kell igazam legyen. Már többször beszéltünk erről.

Én nem gondolom, hogy nekem kell igazam legyen, de sokszor ellentmondok neki, ez igaz, bár általában olyan dolgokban, amik tudom, hogy nem igazak, vagy nem úgy vannak.

Barátom okos srác, egyetemre jár, de néhány dologban nagyon hülye elképzelései vannak. Például, hogy a gyümölcsök nem egészségesek,csak egy lány tölthet fel képet a barátjáról pl facebookra, fordítva nem, a coop a legolcsóbb bolt magyarországon stb, ilyen kis apróságok, de én nem bírom szó nélkül hagyni, mikor arról beszél, hogy ne egyek dinnyét, mert az nem jó nekem. Mikor elkezdem bizonygatni, hogy ez nem így van, akkor én vagyok a szar, hogy miért én akarok mindenhez utoljára hozzászólni stb. Ez nem csak ezzel, hanem pl a vitáinkkal is így van, ha felhozom, hogy nem is így mondott egy-egy dolgot a múltban, akkor is elkezdi, hogy persze, mert én azt hiszem, hogy én mindent jobban tudok.

Másnál is előfordult már ilyen? Lehet én vagyok a hülye, és be kéne fogjam a számat, de nem tudom megállni. Vagy akkor hogy kéne reagáljak, ha hülyeségeket beszél? Csak hagyjam rá?

Remélem érthető lett :D Köszi!

21/L


2018. szept. 4. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Coop a legolcsóbb? Szinte hetente emelnek vagy 10%-nyit az árakon :D
2018. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Idős korotokra meg ti lesztek azok az egymást irritáló pár, akiknek minden szavuk vita és egymást hülyézitek :D Bocsi,de konkrétan ez a kép ugrott be nekem miután elolvastam amit irtál. Lehet, hogy te is nagyszájú vagy de az is benne van, hogy a párod önfejü akinek semmi se igaz a saját elképzelésén kivül.

Egyet nem értések mindenhol vannak, hisz senki se egyforma, nem is kell mindenben tökéletesen egyet érteni és ugyanazt gondolni, tök unalmas is lenne. Azt kell megtanuljátok, hogy ezeket szépen fejtsétek ki egymásnak és vitába torkolljon át az egész. Te is hallgasd meg szerinte miért nem egészségesek a gyümölcsök(vegyszerezés, gyomirtók miatt?Ebben van igazság) aztán te is szépen kifejted, hogy amúgy meg tök vitaminosak és kellenek a szervezetnek. Elkell fogadni egymás elképzeléseit, nincs értelme gyözködni a másikat a saját igazadról. Csak ha nem sik hülye a másik, de akkor meg a kapcsolatnak sincs értelme.

2018. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
* és NE vitába torkolljon ! Bocsika
2018. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Én azért elég jókat szoktam fosni dinnyeevés után.
2018. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy mert pasi? Van pár férfi, aki azt hiszi, ha kimond valamit, az igaz lesz, mert ő férfi és úgy hiszi.
2018. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)


Igen,a Cooposat azért hoztam példának,mert aki több boltba jár,az azért látja a különbséget,de hiába mondom neki,ő nem.


Kettes,köszönöm szépen a hosszú választ,jókat írtál nagyon! Én is tudom,hogy megegyezésre kell jussunk,mert ez így nem jó. Én is makacs vagyok,ezt tudom magamrol,csak az a baj,hogyha én szépen kifejtem a véleményem,akkor neki erre az a válasza,hogy persze,nekem legyen igazam.

(Pl a dinnyésnél azt mondta,hogy csak a zöldségek egészségesek szerinte,erre küldtem neki pár cikket,és erre is ezt mondta,hogy miért nem lehet övé az utolsó szó)

2018. szept. 4. 14:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Az hogy egyetemre jár, még nem jelenti azt hogy művelt/széles látókörű. Vitatkoztam már BME-s sráccal teljesen alap történelmi tényekről, mert nem akarta elhinni, hogy megtörtént és orvostanhallgató gyerekkel is arról, hogy mi az a penicillin (!!!) mert nem tudta...


Engem baromira zavarna az is, ha hülyeséget beszélne a barátom és az is ha nem javíthatnám ki :D Nekem kell, hogy fel tudjak nézni egy férfire, az meg csak úgy megy, ha sokkal okosabb és tájékozottabb nálam.

2018. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Én direkt szoktam baromságokat mondani csak hogy lássam elborulni anyát. Ilyenekkel fárasztom hogy "Popper Péter Sziámi, tudod anya az a Szigetes f@$zi!" "Nem hagyom magam komforntálni!" "Láttam a spektrumon hogy ha megforgatok egy pohár vizet karból akkor nem folyik ki! Ne! De meg tudom csinálni! NEE! Fröcccs..."
2018. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Már alapból a butasága és tájékozatlansága is zavarna, de ezeket ilyen mértékű korlátoltsággal és makacssággal párosítva össze se tudtam volna jönni vele, nem tudnám elviselni 2 percnél tovább. Neked valamiért mégis megfelel, szóval sok boldogságot.
2018. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
5.: Biztos nagy Warhammer 40K fan. :D
2018. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!