Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobhatnám fel egy kicsit a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt a barátommal aki 18 éves.

Én 16 vagyok. Hogyan és mivel tudnám egy kicsit feldobni a kapcsolatunkat szerintetek? Mivel tudnám újra elcsábítani hogy megint igazán szerelmes legyen? Amúgy minden végülis jól megy csak lehet kezd kissé unalmassá válni a kapcsolatunk. Lécci valaki segítsen aki hasznos választ tud adni. Köszi.


2010. jún. 21. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
lefeküdtél már vele?
2010. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
le. és a szexuális életünk elég jó. :)
2010. jún. 21. 23:41
 3/6 Voguelilias ***** válasza:

Nem túl jó ha fél év után úgy érzed kezd ellaposodni a kapcsolatotok. De már itt a nyár, így időtök is több lesz talán egymásra. Beszélj meg vele egy találkozót menjetek el kirándulni és kösd egybe egy kis piknikkel. Ami akár lehet meglepetés is számára. Vagy ha már alhattok együtt akkor menjetek el sátorozni vagy csak egy napra egy tóra fürdeni. Igaziból bármilyen program ami manapság nem megszokott izgalmas lehet. De ha a szexualitásra gondoltál akkor akár választhattok egy izgalmasabb helyet, akár egy kis táncot lejthetnél előtte biztos izgató lenne számára. Remélem használható választ írtam :)

19/L

2010. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen örülök a válaszodnak :)
2010. jún. 21. 23:59
 5/6 anonim ***** válasza:
bilincs
2010. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sex egy erdőbe vagy valami izgi helyen... meg tervezzetek sok közös programot..
2010. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!