Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod valami hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod valami hülyeséget csinál, vagy egy vitában azt látod hogy egyáltalán nem neki, hanem a másiknak (aki lehet egy idegen is) van igaza, akkor is ki kell állni mellette nyilvánosan?

Figyelt kérdés

Azért itt most mindenki képzelje el magát mindkét szerepben is. Tehát, hogy te mondasz/csinálsz valamit és a párod arra azt mondja hülyeség és hogy a párod csinál valamit, amire azt kell mondanod hülyeség.


Ez ilyenkor "árulás", ha nem állsz ki mellette a hülyeségében? Ilyenkor mi a jó megoldás?


2018. szept. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha vele vagyok mások ellenében, akkor nem fogom ezt így megközelíteni! Az, hogy hülyeségnek cimkézem a dolgait, az betámadás. Úgy fogom elmondani, hogy közben érezze, hogy vele vagyok, nem fogom negatív jelzőkkel illetni.
2018. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan, és az ilyenek nevezik magukat érett felnőttnek?

"árulás" komolyan mondom, mint az oviban.


Mi is a jó párkapcsolat alapja? Az őszinte nyílt kommunikáció bármiről és bármikor és az, hogy nem hazudunk a másiknak.

Most miért mondjam azt neki, hogy igazad van, miközben nincs?


Emberek, használjátok is néha az agyatokat gondolkodásra?

2018. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne árulás az, hogy nem vele értek egyet? A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy bólogatnunk kell mindenre, amit a másik mond vagy csinál. Létezik őszinte kommunikáció és vélemény nyílvánítás.

Persze nem feltétlen úgy kell megközeliteni, hogy hülyeség. Hanem pl. én xy-nal értek egyet, vagy szerintem is neki van igaza stb. Aki ezt támadásnak meg árulásnak veszi, azzal bajok vannak.

2018. szept. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy látnám, hogy nincs igaza, nem adnék neki igazat. De ha bántanák, beszólnának neki, személyeskednének vele, akkor természetesen megvédeném, kiállnék mellette, ez alap.
2018. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!