Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szentségtörés, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szentségtörés, ha a barátnődet megkéred hogy ne csapkodja az autód ajtaját és a szemetet ne hagyja benne?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek már sokszor mondtam, hogy ne csapkodja az autóm ajtaját mint a wc ajtót. Ma mondtam, hogy jó lenne, ha az elfogyasztott csokoládés-cukorkás pappírokat ne gyömöszölje az autó egyes nyílásiba. Ő ezt mintegy személyes sértésnek vette és felháborodott, hogy az autóm fontosabb mint ő. Továbbiakban pedig nem hajlandó beleülni. Én ezt felesleges hisztinek tartom és igen fontos az autóm nekem (tisztasága) mert sok munkám, kuporgatásom van benne.
2018. szept. 8. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez a nő le sem .. a fejed. Ebben az esetben az autó csak egy eszköz volt arra, hogy megtudd, hogy ez a nő nem tart téged semmire. Kell ez neked? Dobd ki, jobb lesz neked nélküle.
2018. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Neki ezt az apja nem tanította meg, hát neked kell megértetni vele. (Lányként írom.)
2018. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%

A nok ilyenek. En mar letettem errol. Itthon minden elire allitva a kocsiba beulok (enyem csak o hasznalja) erre ujjaim kozott a valtora ragadt csoki kicuppan, taposom a mekis zacsikat 3 honapos sajtburger osszeaszalodva az ules alatt. Normalis allapot.

Ha kerdem a tetokarpit miert szakadt le, hat nem tudja veletlenul letepte..

A kapunak minden oldalrol nekimegy multkor letort a kipuffogo vege mert nekiment valaminek hatrafele (van am benne kamera) eszre se vette.


Na ez ilyen. Nem tudod elmagyarazni, nekivagjaknaz ajtot mindennek, mar direkt ugy allok meg hogy ne tudja odacsapni sehova.


Eselytelen megertetni veluk.

2018. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok, de nekem alap, hogy összeszedem magam után a szemetet a kocsiból. sehol nem dobálom szét a szemetet.
2018. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tök jó, hogy nem hajlandó beleülni. Ezzel úgy látszik magától oldódik meg a probléma, és már csak egy kis lökés kell, hogy önálló útjára engedd a csajszit.
2018. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
3-as nagyon jó volt olvasni! :D Még mesélhetnél. :D 22/N
2018. szept. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyáltalán enm szentségtörés, ahogy a film is mutatja.


https://www.youtube.com/watch?v=OzTEnblWQk4

2018. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és egyébként rendetlen is, de szerintem a kocsiból kidobni a szemetet nem nagy erőfeszítés.
2018. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"A nok ilyenek"


3-as, attól, hogy neked igénytelen, koszos nőd van, attól még nem kéne általánosítani. Én kidobom a szemetet az autómból, máséra meg főleg vigyázok.

2018. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

Szerintük az, szentségtörés. Hogy merészelsz igényeket támasztani feléje? Azt csak nekik szabad!


Az ajtókat csak csapva/rúgva bezárni és otthagyni a szemetet valahol eléggé pronyó dolog. Lányka milyen nevelést kapott odahaza?

2018. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!