Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ti hogyan reagáljátok le, ha...

Ti hogyan reagáljátok le, ha valaki mesének hívja az animéket, vagy azt mondja rájuk, hogy gyerekesek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 18:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
11%
Semmit, mert tényleg gyerekesek.
2017. jan. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Általában nem szoktam nagy veszekedésekbe bocsátkozni, felhozok néhány érvet, aztán ha nem úgy tűnik hogy hajlandó elereszteni a sztereotípiáit, akkor ráhagyom. Amúgy az két külön dolog, hogy valaki azt mondja hogy nem szereti az animéket, de tudja milyenek, akár látott is fél percnél többet és utána ítélkezett, meg aki kapásból elkönyvelte hülye gyerekmesének és ebből semmi se tudja kizökkenteni. Az első teljesen rendben van szerintem, de a második nagyon nem szimpatikus hozzáállás. És nem azért, mert én hű de imáááádom az összes animét, meg japánt meg mindent és hogy merte ezt bárki is megsérteni, hanem mert nem szeretem azokat akik anélkül ítélkeznek, hogy tényleg ismernék az adott dolgot.
2017. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem reagálok. :) Miért kéne nekem erre ilyenkor bármit is reagálnom? Hagyd rá, ne foglalkozz velük, ozt kész! Boldogabb leszel, ha ahelyett, hogy mások dolgain rágódsz, inkább olyasmivel foglalkozol, amiben örömödet leled.
2017. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

1. Szarok rá.

2. Tényleg mese a szó konvencionális értelmében.

3. Az anime egy hatalmas médium, szolgáltat gyerekes és érett tartalamt is, arról pedig nem vagyok meggyőzve, hogy az arányok feltétlenül az utóbbinak kedveznek.

2017. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az bosszant, hogy sokan nincsenek tisztában a mese fogalmával, és a rajzfilmeket mesének nevezik, miközben a mese egy kisepikai irodalmi műfaj. Ezt max. kijavítom, de az esetek többségében nem érdekel más véleménye.
2017. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utóbbi, ez nagyon tetszett :D. "egy kisepikai irodalmi műfaj" - még én sem tudtam. Ez lesz az aduászom :3
2017. jan. 11. 21:25
 7/14 anonim válasza:
Annyitt mondok, hogy nézzen meg párat és utána véleményezzen.
2017. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gjdsfds válasza:
Ezzel csak az emberek arra akarnak felhíni a figyelmedet ha te ilyet nézel más vagy mint a többiek. Meg hát ki nem szarja le mit gondol az animéről!
2017. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Semmit, unalmas már, rohadtul. Senkit nem érdekel, hogy mese vagy sem, mondom ezt úgy, hogy sokszor nézek animét. Infantilis dolog ezen veszekedni és tényleg ilyen ki nem szarja le téma :)

Bocsi, de ezt évek óta nyomatják sokan, még azok is akik animések s jaj az anime igen is nem mese! Ennyire témahiányban szenvednének egyesek vagy csak unalmas alakok? :D

2017. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért az anime nem mese?
2017. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!