Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt a nöt veszi el a ferfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a nöt veszi el a ferfi, akivel csalta a feleseget evekig?

Figyelt kérdés

Mondjuk ha evek óta nagyon szerelmes a szeretöbe es gyerekuk is szuletik , es a szeretö sokkal fiatalabb ?

Kinek mi a tapasztalata ?

( nem vagyok se a pasi se a szeretö )



2018. szept. 8. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem. A szeretőt nem szokás elvenni. Maximum akkor ha a fazont kivágják otthonról. Akkor. De ha nem, akkor a fazon nem fog lépni. Meg nem is szerelmes, mint ahogy a szertető hiszi. Az előfordulhat, hogy a szerető szerelmes, de az a férfi tuti nem, aki nem lép.

Mert egy szerelmes férfi az lép az adott nő felé, kivétel akkor ha van gyermeke.

Ha pedig a szerető trükközik, és kivágatja a fazont otthonról, az meg mindig vissza fog vágyni.

2018. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Sanyarú sorsa van a szeretőknek, akárki akármit is próbál előadni.
2018. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

De, a szerető vagy


Miért teszed fel mindennap ezt a kérdést?

2018. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok

Ismerek valakit aki nös pasinak szult

2018. szept. 8. 15:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Backi, már szült is neki, és akkor se őt választotta. Milyen bizonyíték kell még, hogy soha nem fog válni?

Akkor lesz esélye a szeretőnek, ha a feleség előbb hal meg. Akkor lehet pótlék, és őt fogja csalni.

2018. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha a kérdés arról szól hogy felcsináltatod magad a szeretőddel hogy a másikat elhagyja és téged elvegyen akkor NE TEDD.

Nem fog akkor sem elvenni. Még ha az asszony kivágja akkor sem. Nem véletlenül vagy csak szerető.

Nekem is volt szeretőm, eszem ágában nem volt eéhagyni a párom miatta. Nem is tudtam volna vele élni, csak jó volt vele az ágyban, fiatal volt és tüzes. Ennyi.

2018. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

7 Egy nő mindig magának szül, sosem a férfinak. Nem hogy nős férfinek, meg azért hogy elvegyék. Ezt maximum a román luvnyák,vagy a román-határ közeli Szeged-Nyiregyháza térségi nőcik teszik.


Teccik érteni?

2018. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7+8 a kérdezőnek szól
2018. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalat?


Gyönyörű ismerős lány majd 10 évig volt szerető, a végén búcsúajándékba kapott egy gyereket, de a pasas maradt az asszonnyal, a gyerekeivel.

2018. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

a tapasztalata? nem a véleménye?


igen ilyen is előfordult már, nem értem miért szólják le ilyenkor a szeretőt, hogy csak dugni kell, és soha nem fogja a férj otthagyni az asszonyt. bizony van ám ilyen is. az én volt párom, 2 év folyamatos csalás hagyott ott engem, azóta is a szeretővel van...!

de ehhez nagyon kevés az infó, hogy véleményt tudjunk mondani az adott szituról.

sok felállás lehetséges.

2018. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!