Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi akinek a legénybúcsúján volt táncoslány, vagy prosti, és mégsem csalta meg a feleségét?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg amugysem en rendeltem a prostikat, hanem a baratok, szoval nekuk hagytam oket, engem egy gyonyoru no vart otthon.
2012. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hole Hunter ***** válasza:
56%
Mintha "kissé" rá lennél feszülve a témára... Miért lenne kötelező, hogy azon az estén félredugjunk?...
2012. szept. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gr. Shadow ***** válasza:
100%

Egyrészt, a legénybúcsún csak a menyasszonyát csalhatná meg, a feleségét semmiképpen. :-)

Másrészt egy legénybúcsún nem olyanok a körülmények sem hogy ilyet tehetne (pl. mert moslék részeg)

Sok legénybúcsún van csaj de 99,99999%-ban semmi sem történik.

A leánybúcsún talán a táncosfiú és a házmester minden esetben partiba (és gerincre) vág minden arajelöltet?!

2012. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Visszagondolva én sem feküdtem le a tàncoslányokkal a fegénybúcsún, DE NEM RAJTAM MÚLT:-)
2012. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

mert ha mas megcsalta akkor a te pasid is megtette?


ha mas nem csalta meg, akkor a te pasid nem?


miert itt kerdezgeted ezt? ha ennyire nem bizol a parodban, mi a francnak akarsz hozzamenni?

2012. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
nem utolso sorban: ha haromszor teszed fel ugyanazt a kerdest, mas valaszokat fogsz kapni?
2012. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindegyik kérdéshez becopyzom a válaszomat, ha már úgyis 100szor kérdezed meg jó ?:D


zt nem értem hogy ebben a kérdéseben miért mindig a pasiról feltételezik hogy félrelép esküvő előtt :D


Az én ismeretségi körömben pont most esett meg hogy a CSAJ kúrt félre a lánybúcsún :D nem is lett esküvő...

Szerintem ez nem azon múlik hogy fiú vagy lány az illető hanem hogy mennyire szeret..


Ha ennyire nem bízol benne ne menj hozzá mert mindig ott lesz a tüske és hát nos sose tudsz majd 100%-ig megbizonyosodni arról hogy mi történt ott, mert ugye mindenki azt mond amit akar :D

2012. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor is teszed fel a kérdést,mi nem tudhatjuk rá a választ!De ha igen akkor mi van?!És ha nem?!

Mennyivel lesz jobb ha megtudod..semmivel!

De ha ennyire nem bízol benne minek is akarsz hozzá menni?!

Ha lesz róla papírod akkor nem tud megcsalni vagy mi?

Egyébként én hallottam már olyat,hogy a lánybúcsún történt egy-két dolog és az esküvő elmaradt!!

2012. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!