Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondoltatok már arra, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra, h a pasitok?

Figyelt kérdés

...az előttelek lévő nőknek nemm kellett valami rossz tulajdonsága miatt, nektek meg kell?

Hogy megelégesztek, megalkusztok a félig jóval, hibással is?

Tudom, h fejlődhetnek valamennyire az emberek, de pl vannak alapvető dolgok amiben soha nem változnak.


Olyan tulajdonságra gondolok, ami miatt mindegyik előző barátnője otthagyta.


Pl, zsugori,

vagy

-rossz modora van,

-egyáltalán nem figyelmes

-szórja a pénzt,

-rossz az ágyban,

- képtelen arra h kedves legyen

-az érzéseiről beszéljen,

-érzelmi zsaroló,

- sunyi,

-túl sérelmes,

-mindig negativra jár az agya


2018. szept. 11. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

mindenkinek van több hibája is, nem csak egy


te valami olyan hibát fogadsz el, amit az előző nem


cserébe esetleg olyat vársz el, amit az előző nem

2018. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen tulajdonságai lennének, amiket felsoroltál, akkor én se jöttem volna vele össze.. :) Egyébként a férjemnek azok a tulajdonságai, amik a legtöbb problémát okozták a korábbi párkapcsolataiban (pl. az, hogy független típus, igényli az egyedüllétet/külön töltött időt, nem túl ragaszkodó, nem igényli a folyamatos/napi kommunikációt, nem tolerálja a féltékenységet) számomra pont főnyereménynek minősülnek, mert én is pont ilyen személyiség vagyok.
2018. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyunk egyformák. Aki neked nem felel meg. Az más embernek még lehet tökéletes.
2018. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hu.. Azért ezekkel a dolgokkal tényleg nem könnyű együtt élni.. Hozzáteszem, hogy azért ha változna pár dologban, akkor az már teljesen elfogadható lenne...Például mi az, hogy érzelmi zsaroló ? Vagy miért nem mutatja ki az érzéseit ? Miért nem figyelmes ? Ezek ellentétjei szerintem a párkapcsolat alapját képezik..Vagy nem szerette az előző lányokat sem, vagy tényleg ennyire stiklis az illető.. Mert igenis a parkapcsolathoz ezek hozzá tartoznak..Akkor mit tud adni ha ezeket sem ?!
2018. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2esnél a pont. :)
2018. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi pasijaim- sőt, nem is csak pasijaim, hanem simán csak randijaim, ismerkedéseim- némelyikével nekem sem jött össze, mert olyan hibáim vannak, amikkel ők nem tudtak együtt élni. Emiatt nem érzem azt, hogy a férjem csak megalkudott volna velem- megfordítva a te kérdésed-, és megelégedne a "hibás" énemmel. Minden ember más, minden ember személyisége más, vannak emberek, akik összeillenek és vannak, akik nem. Attól még, mert mi csak életünk egy bizonyos pontján találkoztunk, nem érzem azt, hogy a férjem számomra csak egy félig jó, hibás megoldás lenne. Azért vagyok vele, mert nekem ő a tökéletes pár, a hibáival együtt.

Nyilván ha olyan hibái lennének, amiket felsoroltál, akkor valóban, akkor én sem jöttem volna vele össze, vagy legalábbis tuti, hogy nem megyek hozzá. De azért az, hogy velem ugyanúgy képzeli el a jövőjét, míg az előttem levő barátnőjével baromira más világot szántak maguknak, egy elég jó előjelzője, hogy valószínűleg nem csak az ő hibái miatt mentek szét és jött velem össze, akivel meg rengeteg hasonlósága van.

2018. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

-rossz modora van:


Nem jövök össze olyan emberrel, akinek rossz a modora


-egyáltalán nem figyelmes


Akkor szakítok vele, de jobb esetben már ez is kiderül, mielőtt összejönnénk. Ez sem olyan tulajdonság amivel "megelégednék".


-szórja a pénzt:


Ezt meg lehet beszélni, ha nem változtat szintén külön megyünk.


-rossz az ágyban


Attól, hogy valaki szerint rossz az ágyban még nem jelenti, hogy valóban az. Ehhez a témához két ember kell.


- képtelen arra h kedves legyen


Szintén nem értem miért jönne össze bárki egy ilyen emberrel.


-az érzéseiről beszéljen,


Ezen is lehet változtatni és egyébként sem tartom egy eget rengető hibának. Lehet csak az előző nővel volt képtelen erre.


-érzelmi zsaroló,

Nem jönnék össze vele, ha nem derülne ki, mikor kiderülne szakítanék.


- sunyi,


Nem maradnék együtt egy sunyi emberrel. Bár kérdés ki mit ért sunyi alatt.


-túl sérelmes,


Ez megoldható kommunikációval.


-mindig negativra jár az agya


Ezen is lehet változtatni, ha mégsem vagy annyira vészes szintén kiderülne már az ismerkedéskor és nem jönnék össze vele.



Egy normális párkapcsolatban nincs olyan, hogy beérem a másikkal, megelégszek vele és azt gondolom nem szabad a múltra építeni. Mindenkinek van szinte exe és egy párkapcsolat vége általában nem egy emberen múlik. Azért vagyok valakivel, mert vonz, mert jó vele, mert őt akarom és egy felnőtt kapcsolatban az embereknek meg kell tanulniuk kommunikálni is a másikkal.. komoly problémák vannak ott, ahol ilyeneken rágódik az ember és úgy érzi csak megelégszik a másikkal meg a mútlból táplálkozik.

2018. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy kapcsolat arról szól, hogy elfogadjuk egymást a hibáinkkal együtt. Mindenkinek van rossz tulajdonsága de a jó dolgok feledtetik és ez természetes.


Rám a felsorol példákból 2-3 jellemző.

2018. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ne gondoljátok h a negativ beállítottségú embereken tudtok változtatni, vagy a sérelmeseken, vagy az önérzeteseken!
2018. szept. 11. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem, mert valahogy mindig olyan férfiakkal kerültem közel, akik ott hagyták a nőjüket. Talán 2 db aki nem. Meg hát rendszeren én léptem le:D
2018. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!