Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy igazat mond?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hönapja vagyok együtt. Külön él a feleségétől és elmondása szerint válni akarnak.(különben össze sem jöttem volna vele) A kedvesem itt tartózkodik és itt is akar élni, viszont külföldi állampolgár. Hogy tudhatnám meg hogy igazat mond e nekem? Nem akarom hogy hülyének nézzen és esetleg kiderüljön hogy végig színlelt és hazudott és csak kellett valaki akivel itt elszórakozik, de viszont bzalmatlankodni sem akarok állandóan. A viselkedéséből nem tudom leszűrni, mert teljesen úgy viselkedik mint aki szeret. (folyton ölelget, puszilgat stb.) Ő mindig ugyanazt mondja ha kérdezem, tehát ebből sem tudom kiszűrni ha hazudik. Ti hogy járnátok utána a dolognak? Mi a megoldás erre? Szeretnék nyugodtan élni, nem bizonytalanságban, biztosra szeretnék menni.Nagyon várom az ötleteket és köszönöm szépen ha valaki segítő szándékkal válaszol!
2018. szept. 13. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sehonnan. De ha nem bizol benne akkor miért vagy vele?
2018. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vesd fel neki hogy egyszer utazzatok közösen " haza", mert a válófélben lévő feleségét is megismernéd szívesen...

Amúgy meg tényleg az van, hogy vagy van bizalom, vagy nincs...

2018. szept. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor valamikor mennie kell tárgyalásra,kérdezd meg mi az időpontja.Ha össze akarnál vele házasodni,kiderül kamuzott-e,hiszen elváltnak kell lennie hogy el tudjon venni.
2018. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves első! Próbálok bízni benne, de fontos lenne tudnom a továbbiak szempontjából, hogy nem csap be. Nem szeretném ha hülyére lennék véve.Érted...
2018. szept. 13. 15:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Milyen allampolgar a kedves?

En kerdeznem a valas folyamatarol, hogy hogyan kell, mit fog csinalni, tavolleteben hogyan lehet megoldani. Ebbol kiderul, hogy utananezett-e egyaltalan. De nem akarlak elkeseriteni, sokat ne varj. Valoszinuleg te lehetsz majd az ugrodeszka, hogy itt tartozkodhasson hosszu tavon, es esetleg majd az asszony is jöhessen.

2018. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Már felvetette, hogy menjek vele addig "haza" amíg a további tartózkodási engedélyt elintézi.Hát nem tudom...
2018. szept. 13. 15:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Melyik országba "haza"?
2018. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha Magyarorszagon akar tartozkodni hosszu tavon, akkor azt itt kell elintezni. Nem "otthon".
2018. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az egyik szomszédos országban él. Nem arab vagy ilyesmi...
2018. szept. 13. 15:29
 10/14 anonim ***** válasza:

1. Miért kezdesz nős pasival? Tudod jól, hogy a "rossz a házasságom, el akarok válni/ csak a gyerekek miatt nem válok" szöveg KAMU! Elszórakozik veled és kész.

2. Tegyük fel, hogy mégis elválik, ès feleségül vesz. Ha a mostani feleségét csalja veled, miből gondolod, hogy veled nem fogja ugyanezt tenni, ha a felesége leszel? Látod, hogy ez a pasi egy megbízhatatlan, hűtlen tróger. Miért kell ez neked?

3. Ha nem bízol benne, és azt feltételezed, hogy hazudik, miért vagy vele?

2018. szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!