Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek 1-2 évig minden tökéletesen működött, aztán egyszer csak ez megszűnt?

Figyelt kérdés
Azt gondolta, hogy megtalálta élete párját 1-2 évig semmi probléma nem volt, szerelem, jövő tervezés, együttélés minden gond nélkül a nagy "Ő"-nek gondolt féllel, aztán hirtelen vagy szépen lassan rosszra fordult minden? Ha van itt olyan, akkor mi az ami miatt elromlott?
2018. szept. 17. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szingliséggel kapcsolatban volt ilyen érzésem, már évek óta egyedül vagyok. 1-2 évig szabadnak éreztem magam, a hátam közepére sem kívántam senkit, de ma már jól jönne egy társ.
2018. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Volt ilyen, az oka az volt, hogy "ellentétes" irányba fejlődtünk, én családot szerettem volna, a volt feleségem meg inkább a munkát, karriert, túlórát, tanulást, oktatást választotta.
2018. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 és együtt vagytok még? az elején nem voltak erre utaló jelek, hogy ebből még baj lesz később?
2018. szept. 17. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem , nem vagyunk együtt, azért írtam hogy a volt feleségem, én a válást választottam . Az elején nem voltak ennek jelei, pár év után kezdett rajta elhatalmasodni... Azóta boldogan élek mással, pillanatig nem bántam meg.
2018. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Volt. Ahogy megtudták ki vagyok-mert több évig titokban voltam tartva, már tudtak cél irányosan támadni ezo-val.

Nem csak engem, hanem a kapcsolatunkat, és a kettőnk személyes kapcsolatát is. Előtte semmi baj nem volt.


Már nem vagyok együtt az illetővel.


Viszont akik benne voltak ebbe az ellenünk folyó dologban, kivétel nélkül boldogtalan emberek, és kivétel nélkül csapásokkal tarkított életük van. De nem kicsikkel.

2018. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!