Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ismerősömnek ma adtam el...

Az ismerősömnek ma adtam el egy GTX650-es videókártyát. Az én gépemben működött, elvittük nála, az övében viszont nem adott egy képet. Hazahoztuk, ismét beraktuk az itthoni gépbe, és tökéletesen működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2018. máj. 9. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem törölte le az előző videokártya drivert.

2. Kontakt hibásan lett berakva az alaplapba (pl porszem került a lapok közé)

3. Kábel csatlakozás jó volt?

4. Nem támogatja a gépe (ez eléggé kizárt, de kitudja)


4+1. Tuti működik a monitor meg az a gép másik videokártyával?

2018. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyedül "Nem törölte le az előző videokártya drivert. " Ez nem volt végrehajtva.

Viszont visszaraktuk a régi videókártyáját, ami egy GTX550 Ti, azzal egyből adott képet.


Talán a táp lenne kevés?

2018. máj. 9. 16:29
 3/4 MGéza ***** válasza:
Ez tényleg fura hiba, mivel az 550ti többet fogyaszt mint a GTX 650 szóval ezt ki lehet zárni. Rá volt dugva a pci-e csati? Monitor csatlakozója nem tér el véletlenül, mivel csatlakoztattátok? Saját kábeljét használta vagy a tiédet? BIOS sem látta a kártyát?
2018. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a biosig el se jutunk, mivel képet egyáltalán nem ad :/
2018. máj. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!