Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha a párotok biszexuális lenne és megkérne rá, hogy vegyetek be még egy férfit harmadiknak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
őszintén?
2018. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1: Igen, őszintén.
2018. szept. 18. 19:15
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Kösz, de kösz nem.


Számomra egy kapcsolatba nem fér bele egy harmadik, mindegy, hogy férfi, nő vagy hermafrodita.


Ha a páromnak nem megfelelő a hagyományos kettes felállás nem akadályozom meg abban, hogy olyan társat keressen akinek megfelel az ilyen igénye.

2018. szept. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
#1 vagyok: lehánynám a farkát aztán dugja meg a haverja sggét.
2018. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Megmondanam h felolem mehet kettesben is. Ha ki akarja elni a vagyat, nem fogom a ferjemtol ezt megvonni, es ezert biztos nem hagynam el azt az embert, akit a legjobban szeretek. De ha akarja a harmast, am legyen :D
2018. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5: Végre egy igazi nő.
2018. szept. 18. 19:23
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem masabb amugy a dolog, mint az aki a Julikat akarja nagyon a neje mellett kurogatni az irodabol, mintsem egy olyan vagyat eljen ki, ami lehet csak 30 eves korara derult ki, 5 ev hazassag utan.

Es neki mindegy h ki, csak a dolog legyen meg, mert erdekli. Most nem tudom, lojje fejbe magat mert szenved a kivancsisagtol, vagy valjanak el ? Szerintem az a kapcsolat nem is igazan eros..

2018. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Engem nem vonz, de kipróbálhatná ha kíváncsi.Már úgy, hogy csak ők ketten.De ezt csak úgy ha tudok róla és egy-egy alkalom, nem szeretősdi.
2018. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem nagyon tetszene, fantáziáltam már ilyesmiről. De csak alkalmanként jöhetne szóba.
2018. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 promixi válasza:
63%
Nejemmel évekig csinaltuk. Szolidan 3 4 havonta. Jo volt erdekes. Felpezsditette a nemi eletunket. Mostani kapcsolatomban hallani sem akar rola. Elfogadtam. Velemenyem szeeint mindent szabad ami jo mind a ket felnek.
2018. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!