Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha a párotok biszexuális lenne és megkérne rá, hogy vegyetek be még egy férfit harmadiknak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Szakítanék.

A PÁRkapcsolat, ahogy neve is mutatja, 2 emberből áll. Aki annál többre vágyik, ahhoz nem tudok asszisztálni, és nem is akarok.

2018. szept. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Rokaone ***** válasza:
72%

:D Csak akkor, ha én választhatok ;)

38/Nő

2018. szept. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
72%

Simán belemennék ha a másik pasi is helyes !

Persze ha nem rendszeres dologról van szó

2018. szept. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Elküldeném a pi**áb* azt a beteg dekadens hulladékot és keresnék egy igazi férfit, aki mellett igazi nő lehetsz. nem egy ratyival kavarnék. ;)
2018. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 De La Cruse ***** válasza:

Egy párkapcsolat két szerelmes emberről szól.

Nem fér bele más.

Ha így gondolkodsz és így akarsz élni akkor sem boldog sem sikeres nem leszel soha.

2018. szept. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele. A monogám kapcsolat híve vagyok, nekem nem fér bele, hogy bevegyünk egy férfit vagy egy nőt harmadiknak. De ha mindenképpen ki szeretné élni ezt a vágyát, inkább szakítnék vele, nem szeretném meggátolni benne, hogy miattam ne tehesse meg.
2018. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én ha nő lennék megfordulna azért a fejembe hogy mivan ha mögöttem találkozgatni kezdenek majd, mert hiába biszexuális, lehet jobban elkezd hajlani arrafele.
2018. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!