Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire "szörnyűségesek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "szörnyűségesek" a női elvárások? Olyan válaszokat várok, férfiaktól, hogy az alábbi elvárásoknak ki tud megfelelni?

Figyelt kérdés

Tegnap kitettem egy kérdés kapcsán egy kérdést ahol vártam, hogy lányok és nők írják le, hogy milyen elvárásuk van egy férfival kapcsolatban. Azt szeretném bizonyítani, hogy egyáltalán nincsenek a nőknek millió szám durva elvárásai. Összegeztem jó pár választ és pontok mögötti ki szám az, hogy a kb 10 válaszból hányan említették meg az adott pontot valamilyen módon. A külsőségeket kihagytam, mivel nem sorolható olyan be elvárásnak általánosságban, hogy legyen valakinek barna haja. Például.


Lényegében ennyi lenne a történet. Válaszokban azt várom, hogy 1. Igen. 2. Igen. 11. Nem.. Szóval te, mint férfi meg tudsz-e felelni az adott elvárásnak.


Valamint kifejtheted a véleményed is. Nők is válaszolhatnak, hogy mennyire helytállóak az összeszedett pontok :) Köszönöm mindenkinek.


Íme: (Nem gyakoriság sorrendben.)


1. Szeret és vonzódik hozzám.

2. Meghallgat, bízik bennem, tudunk egymáshoz alkalmazkodni, elfogadni egymást. (6)

3. Nem sértődős, Lehet vele rendezni a konfliktusokat intelligensen. (3)

4. Nincs semmilyen függősége. (4)

5. Van elképzelése a jövőjéről és vannak céljai, dolgozzon. (6)

6. Azonosak a terveink legyenek hosszú távon, család, gyerek, életszínvonal, életvitel terén.

7. Nem hím soviniszta, nőgyűlölő, homofób, rasszista, antiszemita és nem vallásos, nem szűk látókörű, nem buta és primitív, nincsenek komplexusai. (8)

8. Hasonló politikai nézeteket vall, mint én. (2)

9. Közös érdeklődési kör, közös programok és együtt töltött idő. (6)

10. Ugyanúgy szüksége van az én időre, mint nekem, nem akaszkodik rám. (2)

11. Őszinte, hűséges. (3)

12. Érdeklődjön irántam, és azután is tudjon udvarolni, hogy együtt vagyunk, legyen udvarias. (2)

13. Szeresse az állatokat (3)

14. Mosolyogjon sokat, legyen életvidám és nyitott

15. Ápolt, rendszeresen tisztálkodik, legyenek rendben a körmei és legyen jó illata. (2)

16. Legyen jó az ágyban és legyen hasonló a szexuális érdeklődés. (2)

17. Legyen magabiztos. (3)

18. Legyen humoros, vicces, meg tudjon nevettetni (4)

19. Tudjon önálló gondolatokat felmutatni és ne legyen tucatember aki a tömeget követi. (3)

20. Választékosan tud beszélni, tud jól kommunikálni. (2)

21. Legyen egészséges.

22. Ne legyen neki büdös a házimunka.

23. Meg tudja védeni a barátnőjét.

24. Legyen magas érzelmi intelligenciája. (3)

25. Legyen intelligens + alapmüveltség (2)


Tudom, némelyik teljesen relatív és teljesen eltérhet különböző személyeknél, ezeknél a pontoknál írd le te magad, hogy mi a véleményed vagy csak azt, hogy mihez tudnál alkalmazkodni. Például ennél: 5. Van elképzelése a jövőjéről és vannak céljai, dolgozzon. (6)



2018. szept. 19. 21:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%

En erre azt mondom, hogy ez total mindegy. Ha valaki szeret engem, akkor az 100%-ig elfogad, minden hibammal egyutt, az egesz csomagot. Ha nem, akkor nem engem szeret, hanem az elvarasait.

Es ugyanez vonatkozik ram is. Ha nem fogadok el valakit ugy ahogy van, akkor nem szeretem.


Szerintem a szerelem nem lista kerdese. 2 olyan ferfit is ismerek, akiknel kipipalnek legalabb 20-at a 25-bol, de egyszeruen nem megy a dolog. Nem vonzodom hozzajuk elegge.

2018. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Uraim ennyire ne tolongjatok :D
2018. szept. 19. 21:58
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Magasról le szoktam sz**arni az elvárásokat.

Senkinek nem fogok megfelelni. Vagy úgy kellek neki amilyen vagyok minden jó és rossz tulajdonságommal , és így is fog szeretni, vagy Ádíjjosz!

2018. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Semmi értelme megkérdezni az embereket, hogy milyen elvárásuk van. 10 emberből 9 saját magának sem tud őszinte választ adni egy ilyen kérdésre, hát még "nyilvánosan".
2018. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Ezek közül kb mind jellemző rám, leszámítva pár dolgot , mint pl.: nem tudom neked milyen terveid vannak, nem vonzódom hozzád, mivel nem ismerlek, nem tudom mik érdekelnek téged, nem tudom mit szeretsz az ágyban

De ezek igazából nem túl nagy elvárások, te egyszerüen egy normális, intelligens férfit keresel

Rengeteg ilyen van, csak nyilván első ránézésre vagy egy kép alapján ezt nem igazán tudod kideríteni valakiről.

2018. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Ajjajj, három mondatnál több van, ki fognak akadni páran :D


Inkább így sorolom fel, hogy:

- No problem: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 22, 23, 25.


- So-so:

*13: nem utálom az állatokat, de nem megyek át gügyögőbe, ha meglátok egyet. Elvanni elvagyok velük, remélem ennyi is elég.

*14: nem vagyok mosolygós típus, de tudok nyitott és jókedvű lenni, környezettől is függ. Alapvetően azért nem vagyok mufurc.

*15: szerintem az vagyok, de más szerint lehet nem. sajnos nem olyan egyszerű ez nálam (bőrhibák). az illatomról fogalmam sincs :D

*17: van, amiben magabiztos vagyok, de ismerem a korlátaim, és amiben nem vagyok jó, abban nem annyira.

*21: vannak dolgaim, amikről nem tehetek, de dolgozok ellenük... :\ de semmi extrém

*24: ez egy jó kis megfoghatatlan fogalom, általában úgy megy, hogy ha egyetértünk, akkor azt gondolja, hogy magas, ha nem, akkor meg azt, hogy nem


Egyéni tényezők:

*6: biztos hátterű, nyugodt életet akarok, a gyerekcsinálásban nem rohannék

*8: szerintem nincs igazán politikai nézetem, a tudományban és a hatékonyságban hiszek, de nem a felszínes módján

*9: hát ezt most hadd ne írjam le mind :D

*16: nincs nagyon extra igényem, nem felnőttfilmeken nőttem fel, tehát az erre való gyakori panaszkodás szerencsére rám nem érvényes


Note: mivel a külsőségekben nem vagyok elég jó senkinek, ezért mindezt cseszhetem :D


26/F

2018. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Úgy gondolom, hogy az 1, 6, 9-es pont egy kapcsolatban alap. A legtöbb elvárásnak meg tudok felelni.


Azokat említeném meg külön aminek viszont nem, vagy csak részben:


4. Sajnos vannak függőségeim.

10. Hajlamos vagyok a túlzott ragaszkodásra.

14. Keveset mosolygok és nem vagyok életvidám.

16. Valószínűleg kevés olyan nő van akivel teljesen meg tudna egyezni a szexuális érdeklődési köröm.

21. Sajnos nagyon nem.

24. Az érzelmi intelligenciám alacsony, átlag alatti.



25F

2018. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom, én inkább úgy látom, hogy a nők többsége nem felel meg az elvárásaimnak, pedig egyáltalán nincsenek az egekben.
2018. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Mindegyiknek meg tudok felelni, de a 9-esnek csak akkor, ha nem vagy Fideszes. Olyan csőlátású agymosottal nem tudnék azonosulni.
2018. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

Az elvárásokkal akkor semmi gond nincs, ha ezt a nő is tudja nyújtani a párjának. Elvégre PÁRkapcsolatról beszélünk. Azon, hogy a nő a lábaközén kívül semmit nem ad a kapcsolatba, de kilométeres listája van, jogosan veri ki a férfiaknál a biztosítékot. De ez csak egy szolíd vélemény.


Na de akkor jöjjön az én válaszom.


1: Iszonyatosan nehezen tudok bárkiben is megbízni, a megszeretéshez pedig még annál is több idő kell.

2: Lásd az 1. pontot. Ami az alkalmazkodást illeti, vannak dolgok, amikből nem engedek, nincs alku, nincs egyezkedés. Ezt a lány vagy elfogadja, vagy keressen mást.

3: Engem csak észérvekkel lehet meggyőzni, tehát nem érzelmi alapon érvelek.

4: Dohányzom.

5: Vannak, igen.

6: Erről képtelenség nyilatkozni, ha nem ismered a másikat.

7: Mindenkinek vannak rigolyái. Engem pl. nevezhetnek rasszistának meg antiszemitának, mert nem komázok bizonyos népcsoportokat. Ez is olyan dolog, amiből nem engedek senki kedvéért. Mellesleg az ellenoldal (pl. a cionisták)ugyanilyen gusztustalan, csak az előjel más.

8: Erre megint nem lehet válaszolni.

9: Na ez sose szokott klappolni.

10: Ezzel viszont sosincs probléma.

11: Ezzel sincs.

12: Ezzel igen.

13: Nagyon szeretem az állatokat.

14: Ez a legkevésbé se jellemző.

15: Ez alapdolog nálam.

16: Nagyon pocsék vagyok az ágyban.

17: Ezzel baj lesz.

18: Elég fura a humorérzékem, de végülis rendbe van...

19: Ezzel abszolút nincs probléma.

20: Ezzel sincs.

21: Sajnos ezzel van.

22: A házimunka a legkevésbé se gond.

23: Nem probléma, csak tegye is le értem az óvadékot.

24: Ez nincs sajnos.

25: Ez megint nem probléma.

2018. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!