Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ez ellen? Úgy érzem, kiszeretek a páromból.

Figyelt kérdés
Csak 1,5 éve vagyunk együtt. 23 évesek vagyunk. Úgy érzem mostanában, hogy egyre távolabb kerülünk egymástól. Szervezünk programokat, egymásnál alszunk, csinálunk dolgokat, mint régen, de valami más lett. Nem szeretnék kiszeretni belőle, de valahogy úgy érzem, ezen az úton haladok: nem vagyok annyira szomorú, mint régen, hogyha napokig nem tudunk találkozni; nincs kedvem programokat tervezgetni; úgy érzem, kevesebb mondanivalóm van neki, néha csak fekszek mellette és nem tudom, mit mondjak, úgy érzem, mindennel csak untatnám és fárasztanám; kevésbé tud szexuálisan felizgatni, pedig úgy érzem, kívánom. Nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. Nagy szerelemként indult, és nagyon nagyon intenzív volt az első pár hónap, ugyanis én már régen vele akartam lenni, már hónapokkal előtte szerelmes voltam, mire végre összejöttünk. Ezért sem értem ezt az érzést, mert most teljesen átfordult az a kezdeti dolog. :( Nem szeretnék szakítani vele, de most valami nincs rendben. Mit tegyek? Ő is mondta, hogy érzi, hogy valami nem oké részemről, és meg szeretné oldani. 23/L
2018. szept. 20. 23:37
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Össze akartál vele jönni, ahogy írod. Ergo megakartad őt kapni. Megvolt, vele voltál, de most úgy tűnik, hogy ráuntál. Hát másfél év után még dúlnia kellene a szerelemnek. Valami csak bánthat, ha már nem úgy érzel iránta mint régen.
2018. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök normális, hogy ennyi idő után a másik megszokottá válik, most kezdődik hogy észből kell működtetni a kapcsolatot, ergo amit eddig a szerelem meg a lila köd pótolt most azon tudatosan dolgozni kell.
2018. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ne sajnáltasd magad mert nincs lelked :( kidobod s mással vígasztalódsz úgyis míg a pasi évekig őrlődik magában...



Amit leírtál onnan max fél év van hátra...


Légyszi írj fél év múlva hogy igazam lett-e


Köszi

2018. szept. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy sokan nem tudják, de a szerelem ilyen, múlékony. Az elején lángol, aztán már csak izzik, de ha dolgoznak rajta a felek, akkor ez időnként belobban újra és újra. Ha viszont nem akkor fokozatosan kihűl az egész és nem marad semmi belőle.

Olyan nincs hogy megtalálom a nagybetűs Mr. Igazit és vele a hátralévő 50 évben dúl a szerelem a rózsaszín ködben és pillangók repkednek a gyomrodban 80 évesen is mikor már az utolsó milimétert is ismered a testén és a lelkén...

Azért nincs így mert megismerjük egymást és elveszik az újdonság ereje. Senki nem tud új maradni hosszú évek után. Ez lehetetlen. Pláne nem tökéletes senki, mindenkinek vannak rossz tulajdonságai.

Olyan párt kell találni akivel nagyrészt egyezik a világnézet és egyezik a monogám jövőkép valamint mindkét fél hajlandó dolgozni hogy működjön is a kapcsolat.

2018. szept. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a konkrét tanács lemaradt:

1. Beszélgessetek (telefon letesz, egymás felé fordul arccal, szemkontaktus sem árt)

2. Tisztázzátok a jelenlegi állapotot (Ki mit érez? Mi volt jó és mi nem jó jelenleg? Mi hiányzik?)

3. Vessétek össze a céljaitokat (Akarok-e komoly kapcsolatot?)

4. A másik személlyel tudnék-e élni hosszú távon? (ismerve a jó és rossz tulajdonságait, el tudom-e fogadni)

5. Ha akartok gyereket a jövőben: el tudom képzelni a közös családot? (nem az idilli vattacukorevős vidamparkos jelenetet, hanem mikor a gyerek ordít nyakig szrosan, közben kifut a bableves a lapon, és a macska épp leveri a legdrágább antik vázát. Helyt tud állni?)


Amennyiben arra juttok hogy igen ebbe érdemes lenne energiát fektetni mert működhet, akkor nosza rajta. Sok beszélgetés, programok. Keressetek új környezetet, próbáljatok ki új dolgokat. Ez segít új színben látni a párunkat is, ami felélesztheti a kíváncsiságot újra.

2018. szept. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3,5 év utan SEM éreztem hogy megszokottá válna vagy kiszeretnék Belőle. Mi nagyon nagyon intenzíven szerettük egymást és ez ma se lenne másképp ha még élne....


De a Ti esetetekben ha most igy érzél néhány hónap és beleszeretsz másba. Huszonévesen ez normális.

2018. szept. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy illúzióba szerettél bele, mostanra derült ki.Máskor ne a szerelembe szeress bele, hanem a férfibe.
2018. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat elfáradt, kifulladt. Ennyi volt benne. Ilyen előfordul.
2018. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
Kapcsolat olyan mint a bicikli, ha nem tekerik eldől. Ez mind a két félre igaz. Tipikusan az a helyzet, hogy nem tudod menedzselni a kapcsolatotokat, és holtpontra jutott. Ilyenkor tisztázni kell a helyzetet.
2018. szept. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!