Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a kapcsolatfüg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a kapcsolatfüggőség ellen? Van itt olyan aki inkább rossz kapcsolatba maradt, mint egyedül?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én húztam/halasztottam sokáig a dolgokat mert a megszokás az nagy úr illetve féltem egyedül maradni de muszáj lépni. Nagyon rossz így egyedül,magányosan de jobb mint egy olyan kapcsolatban ahol nem illetek össze.
2018. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ez inkább anyagi függőség. Az érzelmi függőségen már rég túl vagyok, volt az is évekig.
2018. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En ismerek egy lanyt, aki egy napig, (ertsd szo szerint) tehat 24 orat nem bir ki kapcsolat nelkul.

Amikor szakit vele a pasi, (mert altalaban vele szakitanak) akkor egybol ramir, hogy dugni akar, meg ilyenek.

En belole nem kerek. Szoval ir masnak. Olyan is elofordult vele, hogy random ismeretlen emberekre irt ra facen, azok meg bekaptak a “horgot”, de volt olyan is aki kihasznalta ezt.

Eleg perverz es undorito szexualis dolgokat csinalt vele 1-2 ember. Es ez mar 12-13-14 eves kora ota tart.

Megjgyzes. Pszichologus/pszichiater kell a kapcsolatfuggokenek.

2018. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó amiről te beszélsz az már egy másik történet szerintem.


A többieknek köszi a választ:)

2018. jún. 12. 18:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az voltam, 5 éves kapcsoltat, az utolsó 1 év már egy rakás..... volt. Totál semmi vonzalom nem volt már meg volt barátnőm iránt, elvoltam vele, mint egy haverral, úgy voltam vele jól van ez így. Fél év szenvedés küszködés próbálkozás kellett hogy végérvényesen szakítsak vele. Aztán mivel kapcsolat függő vagyok, szakítás után kb 1,5 héttel már rögtön majdnem egy új kapcsolatba ugrottam, de szerencsére észhez tértem, rendbe raktam az életem és leszoktam a kapcsolatfüggőségről, jobb így.
2018. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm már... 6 vagy 7. éve.


A pasi tuskó, bántja szavakkal, és fizikailag is, de ő vele van még.

Már rég nem szereti, de a csávó elhitette vele, hogy egyedül egy senki.


Csak az lesz a gáz, ha a srác megtalálja "a nőt", és kidobja a francba, ő meg rájön, hogy 22 éves korától elbxta az életét egy hulladék kapcsolatra. :(


Én "csak" félvig voltam együtt tovább az exemmel, mint kellett volna, de az is elég volt.

2018. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!