Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatat forditott mar valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatat forditott mar valakinek emiatt a ferje?

Figyelt kérdés

Naponta dolgozok munkahelyen, este faradtan alszok el mert masnap ismet ebredek mert mennem kell.

Parom ejszaka kicsit olelgetett, puszit adogatott, jo volt erezni. Igen tudjuk mit akart, es nekem pontosan a 4 rossz napom van epp, amit amikor eszrevett, azonnal megharagudott, azonnal hatat forditott es azota sem szolt hozzam.

/eppen a havi mensi miatt volt a gond/


2018. szept. 26. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem:)
2018. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez sz0pás.

Vagyis hogy pont nem, de lehetett volna.

Ha érted, hogy értem.

2018. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Ekkora taplóhoz hozzà sem mentem volna.
2018. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem, nem viselkedünk úgy mint az oviban.
2018. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Biztos nem a menstruáció volt a baja. Inkább szerintem, mert annyit gürizel, hogy rá már semmi figyelmed sem marad.
2018. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férjem felnőtt és tisztában van a női test működésével, ahogy azzal is, hogy ezt nem tudom befolyásolni, így természetesen nem sértődött még meg emiatt. Mondjuk én nem csak passzívan fekszem háttal ilyenkor sem, attól, hogy én “használhatatlan” vagyok, van kezem meg szám...
2018. szept. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vlsz. nem azon sértődött meg, hogy menstruálsz, hanem azon, hogy még csak oda se fordultál hozzá.
2018. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!