Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van valakinek barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van valakinek barátnője, ha mellette flörtöl/kacérkodik/ más nőket fogdos?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy otthon meg őt fogdossa, mi másért?
2018. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert örül neki, hogy van egy állandó biztos punci is és az mellett tud újakra vadászni
2018. szept. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyen ember.
2018. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ilyen ember, élvezi a figyelmet, a játékot, de az is lehet, hogy az aktuális is csak egy darabig lesz (sőt, esélyes, hogy így is szedte fel). Hogy megállapodik-e valaha az ilyen, az sok dologtól függ. Ismerek néhány ilyet. Azt nem tudom, az aktuális barátnője rájött-e már, hogy milyen ember a párja, de kifelé egyelőre megy a nagy szerelem, csak én más közegből ismerem azt az ismerősömet, és látom, hogy egyébként mit csinál, a barátnője meg nem ilyen, pedig ilyen ember mellé hasonlóan nyitott, laza, kalandor társ való. Ő az a típus, aki még házasságban is kacérkodni fog más nőkkel is.
2018. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, közben elküldtem átolvasás nélkül. Szóval az egyik ismerősömről, aki ilyen, írtam konkrétabban is, most ugye van egy barátnője, tavaly volt egy másik, ugyanilyen nagy szerelem volt az is.


Az egyik exem is ilyen volt, csak másképp, ő mindenkivel barátkozott, szórakozott, ismerkedett, lelkizett, aztán sorozatosan váltogatta a nőket, én főiskolán ismerkedtem össze vele, le akartam vele rázni valakit, aki nagyon tolakodott, aztán kicsit több lett, de nem sokáig, utána még egy darabig számon tudtam tartani, hány nője volt már, de elvesztettem a fonalat.


Aztán olyat is ismerek, aki egyszerűen csak minden nőnek teszi a szépet, de csak szóban, tovább nem megy.

2018. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Ilyen a férfiak nagy része, (és a nők talán valamivel kisebb része is).

A férfiakba alapban bele van programozva, hogy "a világ összes nőjét nem lehet megdugni, de legalább törekedni kell rá!" Meg az, hogy "akit meg lehet, azt meg kell!"


(A nőknél mások az indokok, kiismerhetetlenek. Lehet irigység a barátnője fiújára, vagy bosszú, mert a fiújuk megcsalta őket, vagy néha elég, ha csak nem úgy nézett rá, ahogy elvárta tőle. De lehet, hogy csak a vonzerejét próbálgatja, vagy így akar előnyhöz jutni. Fel sem lehet sorolni mindent. Én részemről csak azt az egy indokot tudom elfogadni egy nőtől, hogy "szeretek dugni!")

2018. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!