Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemnek hirtelen fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemnek hirtelen fontos lett a megjelenése, bevásárolt magára. És sok "plázacica" barátnője lett FB-n. Ezt ti nem tartanátok furcsának?

Figyelt kérdés

Két éve jól elvolt szakadtan, magasról tett a megjelenésére. Nem nagyon érdekelt FB sem, csak hírtelen egy közös ismerősünk van plázacica küllemű csajokat javasol ismerősnek, mindnek a férjem az ismerőse.

És tegnap beállított új ruhákkal, amiknek nagyon SOS mosni száradni kéne.

Illetve ami most nagyon féltünt, hogy egy napra szóló jegy egyik óráról a másikra korábbi időpontra került.

Szerinte ez semmiség. Nekem meg rossz érzésem támadt ezzel az egésszel kapcsolatban.


(a plázacica kifejezést a külsőre értem, nem ismerem a lányokat)


2018. szept. 16. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Inkább azon gondolkodj el, hogy miért választja inkább ezt a külsőt, ezeket a csajokat, helyetted és a ti kapcsolatotokat.

Lehet, hogy a kapcsolatotok már olyan uncsi és lapos, hogy valami újat, pörgőset szeretne.

2018. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én már mondtam neki jó párszor, hogy ezt-azt így és úgy csinalhatnánk.


Hogy mozduljunk ki, vigyünk szint az életünkbe.

Én nem hanyagoltam el magam az elmúlt 10 évben sem. Nem hagytam magamon a szülések nyomát sem.

2018. szept. 16. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezted már?
2018. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
de, furcsának tartanám. kár, hogy nem tudtok őszintén beszélni egymással még 10 év után sem.
2018. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Erről szerinte nincs mit beszélni.
2018. szept. 16. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szeretője van, esetleg megtetszett neki valaki, akinek így szeretne imponálni vagy kapuzárási pánik, bár nem tudom, hogy hány éves a férjed. De teljesen mindegy, hogy mi az ok, mert ez olyan helyzet, aminél jó lenne, ha le lehetne ülni vele és megbeszélni a dolgokat, hogy mi ez a hirtelen változás.
2018. szept. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aki menni akar, annak nyissuk ki jó szélesre az ajtót.

Menjél. Neki is van leckéje, amit meg kell tanulnia, ebben te nem segíthetsz, nem tudod megakadályozni.

Ez nem a te sarad. Ha szereted, engedd el jó szívvel.

Ez a lecke neked is, meg neki is, és ebből mindketten tanultok. Ez ilyen, ez az élet.

2018. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz érzésem támadna a helyedben.

Nem hinném,hogy kapuzárási pánik lenne. Hány éves?

2018. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, ezek mind gyanúsak, pláne együtt. Mikor baráti házaspárnál ez történt, apuci a hétvégi suliban becsajozott egy fiatal plázacicával.


Nem tetszik.


De az sem, hogy ilyet írsz:

Erről szerinte nincs mit beszélni.


Igenis van mit beszélni. Ahogy ide leírtad. Drágám, nekem olyan rossz érzésem támadta azért, mert mostanában nagyon adsz hirtelen magadra, és ez s ezt...

2018. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mai világban már természetes, rá kell hogy jöjj, hogy nem te vagy az egyedüli nőstény a világon. Nem sok értéket hordoznak már az emberek, így a többség a szexre koncentrál, bár ha őszinte akarok lenni, több értelme nincs is az életnek. Már minden gyorsan és célratörően zajlik.
2018. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!