Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt az ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az ismerkedési szakaszban?

Figyelt kérdés
Dicsér, bókol, verseket küld, szerinte én vagyok a legszebb, csak rólam álmodik, csak rám gondol, meg hogy ő még nem szeretett így senkit. De közben meg volt már olyan, hogy valamit megígért, de nem tartotta be. Volt már olyan hogy olyan dolgot mondott nekem, amit ha betartott volna azzal fájdalmat okozott volna a testemben, de utána azt mondta csak viccelt. Azt is mondta már rám, hogy butuska vagyok, meg mindenféle beceneveken szólít pl. kicsim, cicám.
2018. szept. 26. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez így ennyiből nekem eléggé nárcisztikusnak típusnak tűnik. Azért ilyen mert olyan a személyisége alapból. Idővel pedig még rosszabb leehet. Nem tiszteli igazán a Nőket, de azt próbálja közben közvetíteni hogy érez valamit. Te tudod de ha nem akarod átengedni az irányítást, inkább még most keress valaki mást...
2018. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nárcisztikus p..öcs, menekülj.
2018. szept. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tettei és a szavai nem igazán vannak összhangban. Ne foglalkozz az ilyennel mert nagy baj is lehet belőle.

Sőt ... azt mondom neked ha most szakítani akarsz vele nem lesz egy fáklyásmenet. Akkor fog kijönni az igazi énje, tombolni, dühöngeni fog és rögtön átvált agrasszív vadállatá.

Ha később fogsz szakítani vele akkor még rosszabb lesz a helyzet.

2018. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!