Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket tolerálnátok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket tolerálnátok jobban ismerkedési szakaszban a nőnek? Ha elmondaná, hogy sűrűn váltogatta a partnereit, vagy azt, hogy szexelt egyszerre két/több pasival is?

Figyelt kérdés
2017. dec. 5. 08:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyiktol se kapnék rohogogorcsot..
2017. dec. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Lehet csak én vagyok ezzel így, bár lehet csak azért mert picit idősebb vagyok mint a kérdező (gondolom 20 eleje, max) de engem rohadtul nem érdekel senki múltja.


Tudod ahogy idősödsz, úgy lesz egyre hosszabb ez a lista. Az pedig, hogy nálad kiba***a-e a biztosítékot az, hogy egy nő volt több faszival vagy annyira sérült, hogy nem képes fenntartani egy kapcsolatot sem, az már a te fejedben van.


Teljesen hidegen hagyott mindig is, hogy egy nő mit tett előttem.

2017. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
"engem rohadtul nem érdekel senki múltja" -hát az már a te bajod, hogy ennyi idősen ilyen naív vagy. Tudod a vér nem válik vízzé, a múlja hozzátartozik az emberhez és sokat elárul a jelleméből. Az, hogy nálad utána hogy játsza meg magát, amit te elhiszel szó nélkül, az a te dolgod.
2017. dec. 5. 08:42
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
#2 látja jól a dolgokat, csak ehhez a szinthez megfelelő intelligencia és érettség szükséges, ami benned, kérdező, még messze nincs meg.
2017. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Lehet, De inkább leszek gyanakvó bolond, mint naív balfácán. És mint mondottam, a múlt is az emberhez tartzozik, hadd döntsem már el, hogy úgy is akarok-e az illetőtől valamit, vagy nem, hogy ismerem az addigi életét. Vagy az alapján válasszak, hogy mik a jövőbeni tervei?
2017. dec. 5. 09:02
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

#2-es vagyok. Ezért írom, ez a te dolgod. A te fejed kényszerképzetei, hogy ezen információk számítanak bármit is (vér nem válik vízzé.. ne már:D). Neked számítanak, oké. Nekem meg nem. Te feltettél egy kérdést, én pedig válaszoltam rá. Az, hogy te ebből támadó választ szűrsz le majd így reagálsz, az nem az én érzelmi bizonytalanságomat igazolja (bár már maga a kérdés és annak fontossága is azt mutatja, hogy édesanyáddal nem volt szoros kapcsolatod gyermekkorodban, ebből kifolyólag instabil vagy)


Ha megfogadsz egy tanácsot: önismeret. Sok önismeret és elfogadás. Legalábbis egy kapcsolaton belül. Senki nem lesz ám tökéletes, mindenki fog szép csomagot hozni magával. De amúgy ha ez téged zavar, akkor miért nem hagyod a francba az ilyen csajokat? Ezt sem értem...

2017. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
És mivan akkor, ha megismered a múltját, pl teljesen jókislány volt egész életében, aztán egyszercsak jön egy 180 fokos fordulat? Konkrétan ez velem történt meg. 20 éves koromig én voltam a mintalány, aztán előtört belőlem a bulizhatnék és 1 évig kalandoztam. Akkor majd arra gondolsz, hogy “dehát te erre nem számítottál, mert ő olyan jókislány volt”? Az életben semmire sincs garancia, minden ember változik, hiába mondja neked azt valaki, hogy ő soha nem csalt meg senkit, egyrészt sose tudhatod, hogy igazat mond-e, másrészt, még ha igaz is, mi garantálja, hogy a jövőben ez nem változik meg? Semmi, ezért butaság előítélkezni. Ismerek olyan lányt, akinek most egy gyönyörű családja van és nagyon jó anya, pedig gimiben kis r*bi volt, de kit érdekel? Az a lényeg, hogy most nem az. És ugyanígy múltkor olvastam, hogy 10 év apácalét után prostinak állt egy nő. Szóval ne a múltjuk alapján skatulyázz be embereket.
2017. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
"Te feltettél egy kérdést, én pedig válaszoltam rá. Az, hogy te ebből támadó választ szűrsz le" --nem, én feltettem egy kérdést, eldöntendő kérdést (vagy-vagy), erre te elkezdtél moralizálni meg személyeskedni, meg magas lóról beszélni, holott ráadásul a kérdésben egyáltalán nem szerepel, hogy nekem bajom lenne bármelyikkel.
2017. dec. 5. 09:25
 9/15 A kérdező kommentje:
7. Ismétlem, hadd döntsem már el, hogy akarok e úgy tőle valamit, vagy sem (igen, a múltja alapján is). Nem azt mondtam, hogy akkor nem. Gondolom te is szeretnéd tudni, hogy akivel randizgatsz követett e el pl. nemi erőszakot vagy netán sorozatgyilkos volt. Másnál ez kizáró ok tuti. Másnál meg az, ha valaki kur.va volt, stb...
2017. dec. 5. 09:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, valakinek ez nem fér bele, másnak meg az. Dehogy egyáltalán nem érdekel valaki múltja, akivel épp ismerkedem, az egy hatalmas bullshit duma.
2017. dec. 5. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!