Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális egy öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális egy öt éves kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Két éve élünk együtt és az apjától kaptunk egy időjárás állomást. Én ezt a hétvégén elvittem a szüleimhez, mert megtalálták a régi tönkrement időjárásállomásuk szondáját és hátha össze tudjuk a kettőt kalibrálni, hogy két szondával működhessen az az állomás.


Ő is a szüleinél töltötte a hétvégét és hamarabb hazaért mint én és amikor meglátta, hogy nincs ott az időjárásállomás fél órán keresztül üvöltözött velem, hogy ez olyan, mint, ha megloptam volna. Ez normális?


2018. okt. 10. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem, nem normális. De neked meg egy működő cuccba minek belebarmolni? Mindketten hülyén viselkedtetek.
2018. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Két éve élsz vkivel aki ilyenért üvöltözik.. Majd sirsz még a korházban rosszabbért is..
2018. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
A srác idegbeteg, te meg egy paraszt, hogy kérdés nélkül elajándékozod a közös dolgaitokat, a meteorológiához meg pláne nem értetek.
2018. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Megcsinálni vittem a szüleidhez csak? Gondolom ha már működik hazavitted volna... Nem normális hogy ezért ordibált veled. Feltételezem hogy nincs nagyobb problémája.
2018. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

22:26 - Nem volt semmi belebarmolás, csak az időjárásállomás három csatornás, és csak egy szondát kaptunk hozzá. Azt próbáltuk meg, hogy össze-e lehet a kettőt párosítani (kb. olyan, mint, ha két bluetooth eszközt párosítanánk össze)

22:38 - Kérlek a kérdést olvasd el: Nem elajándékoztam, csak annyira vittem el a szüleimhez, hogy összehangoljuk azzal a szondával. Meg ebből miből jön le, hogy nem értünk a meteorológiához?

23:21 - Igen, az volt a terv, hogy péntek elviszem, vasárnap visszahozom (és így is történt)

2018. okt. 11. 00:13
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Mindent magyarázol csak azt nem ami a lényeg h miért élsz két éve egy idegbeteggel aki ilyenért üvöltözik regy piti dolgon,de sejtem h kaptál már , azért nem akadsz már fent ezen..
2018. okt. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azóta elköltöztem tőle, átmenetileg egy barátnőmnél szálltam meg
2018. okt. 11. 00:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem normális. De ez az első alkalom volt, hogy így viselkedett?
2018. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, az első
2018. okt. 11. 09:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta nem beszéltétek ezt meg?
2018. okt. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!