Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szerelem utáni új kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerelem utáni új kapcsolatnál ez normális?

Figyelt kérdés

3 éve összejöttem egy sráccal, tényleg nagy volt a szerelem, az első szerelem, mindkettőnknek volt már előtte kapcsolata, de ez volt az amire azt lehet mondani, hogy szívből szerelmesen szerettük egymást, szóval értitek. Tökéletes volt ő nekem, és én neki, kívül/belül/mindenhogyan. Lassan egy éve már, hogy szétmentünk, sajnos nem volt más választásunk mivel elköltöztünk.


Most úgy tűnik összejövök egy sráccal, már volt néhány randink. Nagyon jól érzem magam vele, szeretek vele lenni, meg beszélgetni akár facen is, bár élőben jobb persze. Viszont amikor nem vagyok vele sokszor elfog az érzés, hogy én ezt nem akarom, és nem fog menni, a következő pillanatban meg már azt várom, hogy mikor találkozunk végre újra... Nagyon össze vagyok zavarodva. Félek attól, hogy nem lehetek újra szerelmes. Meg sem közelíti az előző barátomat, sem külsőre, sem belsőre. Más a belsője viszont pont ez tetszett meg benne és ezért kedvelem. Már ezelőtt is barátok voltunk. Normális hogy így össze vagyok zavarodva?


2013. okt. 20. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lassan egy éve már, hogy szétmentünk, sajnos nem volt más választásunk mivel elköltöztünk."

Ez mekkora baromság már bocsánat...Tudod, hogy vannak olyan párok, akik úgy is együttmaradnak, hogy egy ideig több ezer kilométerre kell élniük egymástól? Mi volt a nagy kényszer a szakításhoz?

2013. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezen akadtam fenn. Ha tényleg annyira nagy lett volna a szerelem, akkor megoldottátok volna a távolságot.
2013. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. Valószínűleg még tinik, bocs, fiatal felnőttek voltak. Kérdező: Ne hagyd ott azt a srácot! Vegyes érzéseid vannak, MÉG, mint néhány lánynak az első csóknál(amikor addig minden rendben van, csak új és megijednek tőle, és mást mondanak, mint amit éreznek).
2013. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Két és fél évig voltunk együtt. Az utolsó 7 hónapot úgy hogy kétszer találkoztunk. Ő Melbourne-ben én pedig Angliába, ahonnan közben hazaköltöztünk. Nem túl olcsóak az utazási költségek, és elég nehéz volt, hogy élőben nem láthattuk egymást. Egyébként én még mindig hiszem, hogy mi még együtt leszünk valamikor sok év múlva. De most nem ez volt a kérdés.


Utolsónak pedig ha arra gondoltál, hogy kinek mikor hogyan hol vagy túl hamar mondjuk, hogy szeretlek. Az bizony nem én vagyok. Csak akkor mondom ki,ha tényleg úgy érzem! Bár tudom sokan már nem így vannak vele, és nincsenek tisztában a szó jelentésével.


Egyébként köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 21. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!