Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allergiás erre a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allergiás erre a barátom. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves palotapincsi keverékem. Nagyon kis édes, nagyon szeretem. Rendesen ápolva van,tényleg nagyon tiszta a kutya. Néha betámad, olyankor mindig rámugrál meg a kis mancsaival karmolgatja a nadrágom. Ilyenkor mindig meg kell simiznem. Ezekután a fürdőben egyből tisztálkodok, alapos mosakodás stb. A házba nem jön be a kutya, van neki külön elkerített háza és hozzá játszótere is meg persze az udvaron szabadon van. A páromnak meg nem tetszik, hogy kutyázás után nem öltözök át. Ezt most ne úgy képzeljétek el, hogy a szőrbe, piszokba hempergek.Hanem mikor hazaérek 3x 4x rámugrik. De nem leszek tőle se sáros se piszkos se bogaras. Kinevelni meg nem fogom belőle, mert nekem ez jól esik, hogy legalább valaki ugrándozik örömében mikor meglát. Ilyenkor a párom a saját szobámból kitilt, meg parancsolgat,hogy öltözzek át. Szerintem ez nem igénytelenség, hogy utána leülök az ágyamra. Ennyi erővel a buszon is minden tele van baktériummal, meg egésznap jövünk megyünk.. Persze az ő macskáira nem allergiás. Ők még a házukba is lehetnek.
2018. okt. 11. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, nem tudom mit fintorog a párod.

Van aki lakásban bent tartja, kutyát macskát...

2018. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem még kutya nélkül is igénytelenség utcai ruhában az ágyra ülni/feküdni, de tényleg eléggé túltolja a hisztit a barátod.
2018. okt. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Szoval a te/ti hazad/hazatok es kitilt a szobadbol? Rakd helyre a baratod, mert fotditva ul a lovon.
2018. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod feleslegesen hisztizik. Nem is értem, valami full steril környezetet akar?
2018. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ő macskái bent lehetnek, felmászhatnak a bútorokra, akkor onnantól kezdve egy szava ne legyen. Ha a cicák kijárósak, akkor pláne ne legyen. Ennyi.
2018. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az ágyra én csak akkor ülök le bkv-s, koszos ruhában, ha le van takarva. Anélkül inkább leveszem a gatyámat, és benti melegítőt veszek át.

Szóval ha nincs letakarva az ágy, akkor megértem, még kutya nélkül is. Ha viszont be van ágyazva, akkor baromság.

2018. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a szitut. Kinn kutya rádugrik, bemész, úgyis átöltözöl otthoni ruhába. Legalábbis igényes ember nem utcai ruhában van otthon.
2018. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!