Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem kiírta az ismert köz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kiírta az ismert köz. Oldalra, hogy elvált mikor csak én jöttem el fölé mi ez?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés ... Ha eljöttél tőle / elhagytad, akkor miért lenne jó az, hogy a facebookon még mindig házasként szerepeljen? Nem értem, hogy miért zavar ez téged? Lényegében már elváltatok, szabad emberek vagytok. Kicsit hasonlóan viselkedsz, mint az én (leendő ex) feleségem.


Az én feleségem elhagyott egy jó hosszú titkos viszony után, a szeretőjét választotta, de papíron még nem váltunk el. Miután kiborult a bili, még próbálkoztunk (leginkább csak én), de aztán csak vége lett. Akkor mondtam, hogy amíg együtt vagyunk, és nem mondta ki egyikünk se, hogy válni akar, vége, addig nem szeretném ha a hátam mögött találkozna a szeretőjével, nyilvánosan mutatkoznának kettesben. Mondtam, hogy tőlem találkozhatnak, de akkor részemről vége, beadom a válópert és kiírom facebookra, hogy elvált a státuszom, ne rajtam röhögjön a fél világ, hogy a feleségem ország-világ előtt mutatkozik a szeretőjével. Akkor részemről vége, ő szabad ember, én jobbra, ő balra. És azóta sem értem, hogy miért, de a mai napig mint a tűztől, úgy fél attól, hogy nehogy kiírjam facebookra, hogy elvált vagy egyedülálló a státuszom. Mondván ez nem tartozik mindenkire. De most komolyan, mire jó ez? Érti ezt valaki?

2018. okt. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem "egy kicsit"bántásként írja feléd.Lépj túl rajta van sok rendes férfi még a világon és sose késő.
2018. okt. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 apababa ***** válasza:
Ha ilyeneken is problémázol, mi lehetett amikor még együtt voltatok. Nem csoda hogy vége lett. Ja, tudom te jöttél el. A megváltást hoztad el neki.
2018. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!