Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy találtatok erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy találtatok erre az oldalra/kategóriára? Megbántátok, hogy használjátok?

Figyelt kérdés

Kezdem én.

Nekem instagramon írt valaki, hogy valami hülye kérdéseket ír ki a képeimmel.

Igen, megbántam. A rengeteg idióta miatt.


2018. ápr. 1. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
én szakmai kérdéssel kapcsolatban keresgéltem googlen, és nagyon sokszor ezt az oldalt dobta be, és láttam a válaszokat is viszont a linkeket nem láttam amit a válaszolók írtak így regisztráltam, aztán elkezdtem más kategóriákat is nézni....
2018. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
mi van???
2018. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Fene se emlékszik, hogy kerültem ide. A felnőtt párkapcsolatok kategóriát meg szoktam bánni, a közoktatás és szépség kategória okés a többit nem olvasom.
2018. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Fogalmam sincs, évekkel ezelőtt volt. Valami fuck yeah gyakorikérdések nevezetű blogon láttam talán először, hogy milyen idióta kérdéseket írogatnak ide ki, ezért regisztráltam.


Igen, megbántam, mert sokkal hasznosabban is eltölthettem volna azt a rengeteg időt, amit itt veszekedtem a gyökerekkel.

2018. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

# 2

Most ezen mégis mit nem lehet érteni? (na erről beszéltem)

2018. ápr. 1. 18:04
 6/27 anonim ***** válasza:
82%
A gyerekem hasfàjàsàval kapcsolatban keresgéltem így kerültem az oldalra, utàna màr csak unalmamban jövök fel szétnézni. Pedig nem egy hasznos oldal, egy egyszerű kérdést nehezen vàlaszolnak meg képesek egymàsnak menni az ostobàk, aki minél jobban le tudja szólni a màsikat fel vannak pontozva akik normális vàlasztott igyekeznek adni azok le vannak húzva. A gyerek neveléssel kapcsolatban kritikàn aluli szuperanyuk vannak akik egytől egyig tökéletesek...
2018. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Még anno egy antifaces video hívta fel a figyelmem az oldalra.

Kezdetben trollkodtam csak.


Összeségében nem bánom. Itt tanultam meg kezelni az embereket. Hogy ne akarjak mindenkinek kegfelelni, mindenkiben az értéket keresni vagy adni a véleményére.


Vágtak itt át, szidtak mint a bokrot, én viszont nyertesként kerültem ki belőle.

Most már utcán is ha valaki nekem támad, csak mosolygok magamban, nem veszem a szívemre és arra gondolok, hogy "ez a gyakoris oltásokhoz képest lópikula".

2018. ápr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
ha megbántad, minek lógsz itt most is?
2018. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

3-4 éve? Kerestem valamit és kidobta az oldalt.

Később vissza néztem és igen szórakoztatónak találtam.

Ezért, rendszeresen ide járok nevetni. Időm, mint tenger és a monitor egyik sarkában el van a gyakori.

2018. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

5-6 éve volt egy baromi unalmas munkahelyem, ahol a szerintük rengeteg napi feladatot átlag 3 óra alatt elvégeztem délelőtt, a maradék 5 órában netezgettem. Eleinte néha keveredtem ide véletlenül, aztán már direkt jártam fel szórakoztatni magam.

Nem bántam meg, gyerelvállalás témakörben pl. kifejezetten sokat tanultam a babákról, amikor a lányomat vártam. Igen, vannak gyökerek, de nekem a munkámnak is része, hogy ki tudjam szűrni a netes infókból a hülyeségeket, így tudok találni hasznosakat itt is.

Viszont itt láttam először azt, hogy sokkal több ostoba, sötét ember van, mint hittem. Én nagyjából értelmesek közt mozogtam mindig, 1-2 kivétel akadt, hát, ennél azért rosszabbak az arányok... mondjuk ez nem csak itt, hanem facebookon is nagyon szépen látható a kommentekből cikkek alatt.

Ami ebben a kategóriában megy, az mondjuk borzalom. "Felnőtt" párkapcsolatok elvileg, de 90 százalékban szánalmas, gyerekes agonizálás hülyeségeken, döntésképtelenség, ostobaság tömkelege. Ide tényleg csak unaloműzésként jövök.

2018. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!