Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek?! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?! Van egy párkapcsolatom.7 hónapja. Együtt is lakunk! Imádjuk egymást. Tényleg annyira szerelmesek vagyunk egymásba, hogy nagyon.

Figyelt kérdés

VISZONT ma összekaptunk. Márpedig azon, hogy én elkezdtem online dolgozni. Hogy nekünk jobb legyen. Neki is meg nekem is.

Ez mellett dolgozok még 8 órába. Minden nap este lássuk egymást 2-3 óráig mert ő is dolgozik. És hétvégenként együtt vagyok kivéve mikor bekell mennem szombaton is. Ezzel nincs is baj. Szóval minden egyes szabad percünket együtt töltsük. Állandóan. Ha valahova elmegyünk csak ketten mert imádunk egymással lenni. De ma összekaptunk, hogy állítása szerint nem törödöm vele csak az online munkával. Közbe pont ma vettem ki szabadnapot. Csak azért, hogy együtt legyünk. Ma nem ment dolgozni. Én meg csak 1 napot pihentem 6 nap után. Úgyéreztem miért is ne. Nem teszem én ezt meg sűrűn! Sőt. Szóval ma mikor összekaptunk, hogy én nem foglalkozom vele. Nyomkodom a telefonom egyfolytába. Ami szerintem nem igaz. Hisz egész nap beszélgetünk. Hülyéskedünk. És ölelgetem stb. van hogy valaki írt az online melóm miatt és visszaírok. És ez zavarja hogy felveszem a telefont amikor én akarom.

És ez átment nagy veszekésbee.. rengeteg csúnya szavat vágott hozzám.Hogy K ... meg 10 forintot nem érek..meg este az utcára akart kitenni mert neki fáj, hogy nem foglalkozom vele...viszont én csak akkor tudok elmenni amikor jön a fizum.. lakbérbe. Szüleim külföldön laknak.hozzájuk nem tudok menni.. vagy esetleg munkatársamnál meghúznám magam egy ideig..

És csúnyán beszélt.. azt mondogatta belevereek a fejedbe..megütleek.. ahj annyi mindent mondott. Hogy totál összetört engem belül.. majd mondtam neki oké gyere üssél meg itt vagyok. Erre oda ugrott és feelpofozott.. És továbbra csak csúnyan beszélt velem.. amikor már annyira felidegesített, hogy felpofoztam mert nem tudta abba hagyni.. erre felugrott és megfogta a nyakam és felemelt nyakamtól fogva.. majd oda vágott az ágyra és belém rugott egy nagyot.. de még mindig fáj a lábam.. Nagyon szuper lesz így állni 8 órát holnap a munkán..amikor rá sem bírok állni... :( de nem ez az első eset,, hogy ilyen csúnyán beszél velem és odaugrik hozzám, hogy mindjárt szétütlek...meg stb.. nem első.. előző vitánkkor nem volt ilyen bátor hogy megüssön de végül akk is csak felpofozott. Bár akkor más mert direkt kihoztam belöle kiváncsi voltam meg teszi-e. De most a mainál.. 1x mondtam, hogy jó gyere üss meg.és megtette.....

De hozzáteszem, csak hogy tudjátok az apja 30 évig verte a feleségét. Az anyját a páromnak. Akik mái napig együtt élnek. de mivel úgy lakunk együtt, hogy a szüleivel is együtt lakunk így elég durva nézni, hallani, hogy hogyan bánik a párom anyjával az apja...mindig azt mondom "anyósomnak" te azért voltál hibás mert hagytad és nem hagytad ott..."apósom" meg egy senki. Számomra nem ember már 7 hónapja mióta őt is ismerem...

Úgyvélem az alma nem esik messze a fájától és félek attól,hogy ez elfog fajulni.. hogy olyan lesz mint az apja csak annyi, hogy én nem akarom hagyni.. nem adtam neki elegendő időt állítása szerint. Pedig minden szabadidejembe vele vagyok..nem elég neki ez.. ha ezért ezt kaptam ma tőllem. Akkor mit fogok kapni később?? :/

Pedig mindig azt mondta, sose lesz olyan, mint az apja.. tegnap előtt úgy jöttem haza a melóból,, hogy meglepetés vacsorát csinált...mindig meglep.. .tényleg olyan kapcsolatunk van amilyenre mindenki vágyik..de amilyen szép ez.. olyan csúnya a rossz oldala amikor összekapunk és összeveszünk..márpedig egy jó működő kapcsolatban is vannak viták. Mi is csak ritkán veszekszünk. Nagyon. 7 hónap alatt 1 kezemen megtudom számolni a komolyabb vitákat. De olyankor mindig ilyesmi volt, mint amit eddig leírtam..Rengeteg mindent tudnék még e dolog kapcsán dolgokat mondani, írni.A családjáról..róla. vannak jó dolgok. De látom a rosszat..én vagyok az aki azt mondja mindig, hogy sose fogja hagyni, hogy megüsse egy férfi..és én mondom azt az "anyósomnak" mikor panaszkodik, hogy 30 évig miket csinált vele. Hogy megverte stb,, hogy MIÉRT NEM LÉPTÉL LE?!?! De szerintem legyen ennyi elég..mit tegyek? Annyira jó a kapcsolatunk igazából. De közbe meg bennem van a félelem. Ez egyre rosszabb...következő veszekedésnél már megverne...?!?!?!

Nem leszek olyan, mint az anyja aki hagyta 30 évig. De bocsájtsak meg és következőnél lépjek le?

De ahh annyira bonyolult ez..

Azt mondta azért beszél velem csúnyan, hogy nekem is fájjon... de ez már durva.. ő direkt fájdalmat okoz én sose bántanám őt direkt.. pedig állítasa szerint nagyon szeret és ahogy viselkedik is velem. Soha nem volt velem ilyen rendes senki.....ha a jó oldalát nézzük.Ha a rosszat akkor sose volt velem ilyen szemét senki..


Ha végig olvastad akkor köszönöm. Ha válaszolsz az előre köszönom :)))

L/20



2018. okt. 16. 08:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
HAGYD OTT! Azonnal!!!
2018. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell kitalálni ilyen agymenéseket egyébként?
2018. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy élnek a szülei. Ez vár rád, ha most nem mész el.

Vegyél látleletet, jelentsd fel! Ha egy idegen verne így össze, akkor megtennéd. Miért hiszed, hogy akit szeretsz, az megüthet?

Pár napra menj oda kollègahoz, vagy bárkihez.

Hívd fel a szüleid, mondj el mindent! Biztos, hogy segíteni és támogatni fognak, mindegy, hogy milyen messze vannak.

Én lányommal ezt tenné valaki...

Ha most ezt elnézed, hogy biztos nem fordul elő, akkor legalább kérj bocsánatot az anyóstól, hisz te is beállsz a sorba, semmivel sem vagy különb.

2018. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy nagy hazugság hogy soha nem lesz olyan mint az apja hiszen már most el is kezdte ezt. Hagyd ott nincs bocsánat. Soha nem fog megváltozni.
2018. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Menekulj.
2018. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy hazudsz magadnak? Egy bántalmazó kapcsolatban élsz, amit még a törvény is büntetne, ha rendőrségre mennél, őt leültetnék jó pár évre.

Mondom máshogy: ez olyan, mintha betörne hozzátok valaki és te boldogan engednéd magatokat kifosztani és meg akarnád magyarázni, hogy ez tulajdonképpen nem is volt rablás.

2018. okt. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak most kezdesz felni attol, hogy el fog fajulni? :'D Ebredjel mar fel... pontosan ugyanugy verve vagy mint az apja parja. SEMMİ kulonbseg nincsen a te es az o helyzete kozott. "Soha nem volt velem ilyen rendes senki....." - normalis vagy? Ez a faszi ver teged. Megalaz. Semmibe vesz. Ennek nincs jo oldala. Nincsen. Ebredjel mar fel!
2018. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hmm és milyen igazatok van!!! :/

Nem maradok vele!!

2018. okt. 16. 09:51
 9/14 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!
2018. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nagyon szeretitek egymást...

Szakíts én azt mondom. De neked is erősen gondolkodni kellene az önfejlesztésen.

2018. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!