Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondta ezt nekem?

Figyelt kérdés
25 eves no vagyok es van egy parom 3 eve a gond az hogy par nappal ezelott azt kaptam hogy neha ugy oltozok mint egy tini.van hogy neha szoknyaban vagyok . Es??? Ez elott a beszolas elott azt mondta nem mehetek igy sehova most viszont ezt kaptam. De ha en igy erzem jol magam akkor mi van. Raadasul tudom hogy ez neki tetszik.
2018. okt. 16. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bár csak lenne párom, bárcsak úgy öltözne mint egy tini.
2018. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem k**úrvásan öltözködsz, akkor 1 szót sem szólnék.


De alapból senki ne mondja meg, hogy más milyen ruhát vegyen fel, (ha normális cuccról van szó) semmi joga hozzá, még a társunknak sem.

2018. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem k******n oltozkodom azert vissza fogott de megis csinos. Szakmambol kifolyolag erre kulonosen figyelnem is kell.
2018. okt. 16. 14:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél csadort,magyar pasik mellet alap h igénytelen külső kell és rongyok. A férfi nem pöccen be egy szoknyátol..
2018. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig szexinek tartotta de most hirtelen nem. Hetvegen baratnoimmel vasaroltunk es szoknyaban voltam meg harosnya plusz egy csini cipo es azt kerdezte hogy igy kell menni. Mondom igen,miert ne
2018. okt. 16. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs gond. Ne hagyd, hogy más mondja meg mit vehetsz fel és mit nem.
2018. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is akkor ébredsz fel mikor már ütni fog,amúgy meg van egy jo akarod nyugi aKI HERGELI RÁD..
2018. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso.: ez meg eszembe sem jutott. Vajon ki es miert... lehet jo lenne utanna jarni a dolgoknak ugyanis oly furi lett mostanaban
2018. okt. 16. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondom van egy jó akarod aki hergeli h félre mész.. Borítékolom h egy nő az.. De lehet eddig a beetetésed volt h ő a kedvesség szobra, mint nálunk ,aztán pálfordulás,elvette a kulcsom kivett a munkahelyről ő még a fésüre is morgott a fürdésre a végén h másnak mosakodok, engem a végén összevert egy ruháért h felvettem,pedig ő vette és kérte h abban menjek majd mikor felvettem ütni kezdett h prosti vagyok.. Akkor kaptam észbe mikor lerúgott lépcsőn mert meg mertem szólalni egy témával kapcsolatban h mit képzelek magamról nőként maradjak kussban tudjam hol a helyem . Hát rájöttem tőle 1000 km re. Menekülj szerintem tök mindegy mi az indoka--
2018. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jesszus maria. Ez borzaszto. Nagyon sajnalom ami tortent,tenyleg... meg nem gondolnam hogy erre kepes lenne,viszont tudjuk az ordog nem alszik.. igyekszem nyitott szemmel kozlekedni! Es koszonom a tapasztalt valaszt! :)
2018. okt. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!