Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírni fogja a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Össze jöttem egy régi szerelmemmel,amikor jártunk én még nagyon zárkózott srác voltam,mára megváltoztam.Nagyon sokat kimaradok otthonról,sokat lógom a barátimmal,gyakran hajnalokig az autókkal cirkálunk.Nem tudom hogy mennyire fogja ez bírni a kapcsolatunk.Igazából én megtanultam hogy az ember a párjára nem mindig számíthat,főleg ha akkor hagyja el ha éppen szüksége van az embernek valakire,nekem így a barátaim az elsők a listán.
2018. okt. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem talál egy érett férfit maga mellé, addig akár bírhatja is. Ha fiatalok vagytok amíg fel nem nő, ha már felnőttek addig meg a ha ló nincs jó a szamár is alapon. Nyilván egy felnőtt nő már közős életet, esetleg családot, felelősség teljes kapcsolatot, megbízható partnert akar. Amíg ilyen nincs lehet jó leszel te is.
2018. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lady Beth ***** válasza:
100%

"Nagyon sokat kimaradok otthonról,sokat lógom a barátimmal,gyakran hajnalokig az autókkal cirkálunk."


"a barátaim az elsők a listán"


Megválaszoltad saját kérdésedet. Nem. Komolytalan vagy. Nőj fel. Most sírhatsz hogy de ez és ez történt veled a múltban, de ez csak egy kifogás.

2018. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem,hogy ha szereted őt,akkor szakitasz râ időt. Ettől nem kell a barâtokkal megszakitani a kapcsolatot, de nem is jârja ha örökké cirkâltok. Màsrészt ők is tiszteletben tarthatnâk,hogy van barâtnőd. Ha komolytalan vagy még egy kapcsolathoz,akkor szerintem lêpj ki belőle. Mindenkinek könnyebb lesz.

27/L

2018. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!