Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőgyűlölő férfiak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő férfiak, miért lettetek azok?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy utáljátok a nőket? Megértem, hogy azt megutáljátok, aki csalódást okozott, de miért töltitek ki a "bosszútokat" olyanokon is, akik épp semmi rosszat nem tettek?

2015. jan. 26. 05:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Az emberek nehezen ismerik be, ha hibásak. Inkább kivetítik másra. Sokkal egyszerűbb leírni az összes nőt, mint megváltozni, és tenni is azért, hogy legyen egy normális párkapcsolata.
2015. jan. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem gyűlölöm őket, csak kerülöm őket, veszélyesek. Nincs farkuk, de ennek ellenére alaposan megszopathatnak. (Ja, én se tudom, hogy akkor minek válaszolok.)
2015. jan. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok nőgyülölő,de már belefárad az ember a sok nembe,elutasításba,csalódásba,még van valami kérdés,remélem kielégítő a válasz!Na meg az a duma hogy harcoljunk egy nőért és akkor tuti megkaphatjuk,az pl.egy akkora idióta közhely!!!
2015. jan. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ajjj....olyan szar ez az egész...:( ti boldogtalanok vagytok, azért, mert kitoltak veletek a csajok, én meg azért vagyok boldogtalan, mert mindig olyan srácba futok bele, aki az előző nő szemétségeit rajtam torolja meg...:(
2015. jan. 26. 05:28
 5/19 A kérdező kommentje:
Alapítsunk egy nagy, boldog családot...:) főzök rátok srácok! ;)
2015. jan. 26. 05:29
 6/19 anonim ***** válasza:
de cuki vagy xd
2015. jan. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretek főzni, de beoszthatjuk mikor kié a konyha. :) Ha még takarítani is szeretnél utánam, elveszlek feleségül. :D
2015. jan. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A takarításból a kedvencem a szellőztetés...:)


Na jó, komolyra fordítva a szót, elvagyok a takarítással, megcsinálok mindent, bár vasalni azt nagyon utálooooook! :D

2015. jan. 26. 05:43
 9/19 anonim ***** válasza:

A szellőztetéssel nekem sincs gondom, a porszívózással, portörölgetéssel annál inkább. :) A vasalást én is utálom, ezt úgy oldom meg, hogy csak akkor vasalok, ha muszáj, pl. ingeket. :)

De jut eszembe, rám is főznél? Én nem is gyűlölöm a nőket. Nekem sem volt túl sok sikeres élményem velük, de azért szeretem őket.

2015. jan. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

volt (vagyis van) egy nő az életben aki "mintapéldány" volt számomra.


ha azt mondanád képzeljek el egy csinos nőt, ő jutna az eszembe.

ha azt mondanád gondoljak egy meztelen nőre, őt vetkőztetném le a szememmel


stb. stb.


mivel ő volt maga a "nőiesség" számomra, így nem csak benne, de a nőiességben is csalódtam.


u.i.: remélem nem volt nyálas, nem vagyok nyálas típus.

2015. jan. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!