Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a majdnem 8 év különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a majdnem 8 év különbség egy nő és férfi között? Hogyan lehet megértetni, hogy komolyan gondolom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már 1 éve beszélgetek.Én mindjárt 21 vagyok, ő 28.11 évig egy barátnője volt, aki megcsalta, elhagyta. Ez nagyon nyomott hagyott benne, és fél újra lekötelezni magát. Pár éve csak szorakozik.

Velem nagyon jól érzi magát, és mondta h ha idősebb lennék, milyen boldog lenne.

Hogy tudjam megértetni vele, h nem számit a kor, ha valaki komolyan gondolja?

És sztem azért is fél lekötelezni magát, merth szép vagyok,fiatal, s idővel kaphatok mást magamnak.

Viszont annyira találunk, ahogy régen már nem találtam senkivel, és ha valaki nekem szamit nem hagyom ott. Viszont sérült, és nem szeretném egybőll letámadni ezekkel sem.

Hogyan érttessem meg vele, h hagyja el a korkülonbségét s merjen boldog lenni??


2008. nov. 5. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Szia! A párom és köztem 17 év a korkülönbség. A kérdésedböl úgy veszem ki, hogy jóban vagytok - haverok - vagytok. Ha csalódott, igazad van, nem szabad letámadni. Beszélgess vele nagyokat, hidd el rá fog jönni, hogy a gondolkodásmódod nem egy 21 éves lányé, és szépen kialakul köztetek a szerelem, csak ne siettesd! Kitartás!
2008. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez a "ha idősebb lennél" csak duma szerintem. kizártnak tartom, hogy ha akarna tőled vmi komolyat, akkor ez zavarná.

ne hozd ezt neki szóba, bűvöld el, csavard az ujjad köré. csak próbálj nem totál beleesni, nehogy a végén kibújjon a szög a zsákból.

2008. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2008. nov. 5. 13:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Fordítva inkább okozna problémát hosszabb távon..szerintem mg jót is tehet egy kapcsolatnak ha a nő 5-8 évvel is fiatalabb
2008. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom ha számit, de eléggé jól áll pénzügyileg.

És az is megtévesztheti h sok lány manapság csak a pénzéért akarja.

Viszont nekem azért tetszik aki.Én sem állok rosszul,de már megjárta pár lánnyal.

2008. nov. 5. 13:57
 6/13 anonim ***** válasza:
A férjem és köztem 15év van. 22voltam amikor összejöttünk.
2008. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok ez a különbség, csak egyszerűen nem szeretne kapcsolatot. Add tudtára, h mit szeretnél, aztán ha kiheverte az előző lányt, remélhetőleg (ha úgy érez) ő maga fog kezdeményezni.
2008. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ebben a korban már nem gáz a 8 év. sokat nem tudsz tenni, beszélj vele minél többet, lássa rajtad mennyire akarod őt; de nem biztos, hogy meg tudod győzni.
2008. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Srapnel ***** válasza:
A kommentelők nagy része azzal jött, hogy ő mikor és hány év különbség. Nem számít, hogy másnál hogy volt. Nem biztos, hogy nálad működne. Én 29 éves férfi vagyok és nagyon kivételes esetben jönnék össze egy 21 évessel. Nagyban függ az életmódotoktól és vágyaitoktól. Nem azt mondom, hogy nem működhet és igen, van sok, akinek működött, de nálam pl. eléggé jónak és "igazinak" kell lennie annak, akivel járok. Apró példa: egy 21 éves egyetemista problémái számomra már csak kellemes múlt, ő viszont nem értené az én problémáimat.
2008. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszi szepen.

Az utolso valaszadonak csak annyit, hogy o mondta mindig, h mennyire erett a gondolkodasom, es ez fogta meg bennem.

2008. nov. 6. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!