Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a majdnem 8 év különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a majdnem 8 év különbség egy nő és férfi között? Hogyan lehet megértetni, hogy komolyan gondolom?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már 1 éve beszélgetek.Én mindjárt 21 vagyok, ő 28.11 évig egy barátnője volt, aki megcsalta, elhagyta. Ez nagyon nyomott hagyott benne, és fél újra lekötelezni magát. Pár éve csak szorakozik.

Velem nagyon jól érzi magát, és mondta h ha idősebb lennék, milyen boldog lenne.

Hogy tudjam megértetni vele, h nem számit a kor, ha valaki komolyan gondolja?

És sztem azért is fél lekötelezni magát, merth szép vagyok,fiatal, s idővel kaphatok mást magamnak.

Viszont annyira találunk, ahogy régen már nem találtam senkivel, és ha valaki nekem szamit nem hagyom ott. Viszont sérült, és nem szeretném egybőll letámadni ezekkel sem.

Hogyan érttessem meg vele, h hagyja el a korkülonbségét s merjen boldog lenni??


2008. nov. 5. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
huuhh akkor én meg sem szolalok 15 vagyok s a barátom 23.....
2008. nov. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én pedig 17 vagyok, barátom 25. Elég sokan ellenzik a kapcsolatunkat, de olyan szempontból szerencsések vagyunk, hogy a szüleim imádják a barátomat. Viszont jelenleg köztünk még van 400 km-es, ami rengeteg....csak az tartja bennünk a lelket, hogy 1,5 év múlva abba a városba megyek továbbtanulni, ahol Ő lakik, és akkor majd már nem fog semmi és senki közénk állni.
2008. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem cska nincsen készen egy uj kapcsolatra,ez nem igazi indok,főleg ebben a felállásban (21-28) nem sok ez a különbség.Ha szeretne tőled komoylabbat,ugyis megtörténik aminek meg kell,a lényeg: ne siettesd nagyon!sok szerencsét és remélem jól alalkulnak a dolgok köztetek!
2008. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!