Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki vagy csak simán szakítsak?

Figyelt kérdés

Régen(kb 15-16 éves lehettem,most vagyok 19) volt egy kamuprofilom ahol megismerkedtem egy sráccal. Beszélgettünk telefonon sokáig,de valahogy elhanyagolódott a kapcsolatunk. Viszont most nyáron rám írt és azóta "együtt vagyunk". Újra éjszakába nyúlóan beszélünk telefonon és egész nap írogatunk. Sokat nyaggat,hogy facetimeon beszélgessünk,de ugye ezt nem lehet. Mondta,hogy őt nem érdekli,hogy hogy nézek ki,vagy hogy kövér vagyok,ő így szeret engem (gondolom már sejti..) viszont ha úgy alakul nem tudnám hogy elmondani neki,hogy nem az a lány vagyok aki a képeken van.. (nem,nem vagyok sem kövér,sem csúnya.szimplán csak tini voltam és bolond) szerintetek mondjam el neki,hogy nem én vagyok az a lány,vagy "szakítsak" vele egy nyomós okkal és felejtsük el egymást?

Köszönöm szépen annak,aki végig olvasta! Annak meg külön köszönöm,aki segít!



2018. okt. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem találkoztatok, miért írsz olyan hülyeséget, hogy együtt vagytok? És akkor mi van, ha nem az a lány vagy, aki a képeken? Ha telefonáltok, simán beleszerethetett a személyiségedbe is. Miért nem mered felvállalni magad. Nem vagy már tini, hogy szarj mindentől.

Ha meg nem jön össze, tanulsz belőle.

2018. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked megér a kapcsolatotok annyit, hogy egyszer legalább őszinte legyél vele, akkor legyél az, a többi meg majd elválik.

Ha nem akarsz őszinte lenni vagy nem számít neked, akkor meg úgysincs értelme folytatni.

2018. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el. Vesztenivalód tulajdonképpen nincs. Ha nem mondod el, akkor is vége lesz, ha elmondod, de neki így ez nem kell, akkor is. Ha elmondod és így is kellesz, akkor van jövőtök, ez az egyetlen lehetőséged.
2018. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Mond azt, hogy te vagy a Nemazalány.
2018. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki
2018. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak küldd el az igazi profiludat, aztán döntsön.
2018. okt. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már éppen eleget kavartál. Szerintem ideje tiszta vizet önteni a pohárba, ennyi évesen már meg is teheted. Tehát legyél őszinte, aztán majd meglátod hogy mi sül ki belőle... Legalább nem maradnak elvarratlan szálak.
2018. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, 19 évesen még ott tartasz, hogy azt mondod, "együtt vagy" valakivel, aki még csak képen se látott soha? :O Úristen. Na mindegy, mondd el neki az igazat, aztán majd ő eldönti, hogy ő szeretné-e folytatni.
2018. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!