Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnöm tudja hogy jó pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnöm tudja hogy jó pasi vagyok a suli háromnegyede járna velem és mi szeretjük egymást meg jól megvagyunk de én félek hogy vége lesz a kapcsolatnak mert nagyon szeretem, szvl lehet h megbecsül és szeretjük egymást sokáig még?

Figyelt kérdés
Vagy lesz*rja hogy akármelyik percbe találhatok másik csajt?
2008. nov. 5. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
most nemértem a kérdésed, ha félt akkor miért hagyna el? ha nem szeretne akkor szarna le, és azért félsz mert nagyon szereted? boccs tanulj meg fogalmazni mert ha nem tudod kifejezni magad senki leszel, hiába vagy jóképű
2008. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát ahogy olvasom az egód rendben van. :)

Nem értem mi a probléma ha szeretitek egymást? Miért hagyna el ha szeret? Nem értem... Csatlakoznék az előttem szólóhoz! Próbálj érthetőbben fogalmazni, mert mi sajnos nem értjük, hogy mit is akarsz ebből pontosan kihozni.

2008. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Vazze! Khirály! Sirály! Király! Shirály! Erre mit írjak,hogy túl elégedett vagy magaddal? Beképzelt tökfej!
2008. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Most írjátok azt,hogy irigy vagyok! És miért kell ilyeneket írnom. Pontozzatok le!
2008. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Azok, akik ilyen beképzeltek, általában tévednek önmagukkal kapcsolatban. Szerintem veled csak a barátnőd jár szívesen.
2008. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
az eszem azt diktálja hogy 11 éves vagy, pedig valószínüleg 14nél idősebb vagy, nőj fel lécci
2008. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
tényleg semmi gond az egóddal, de vigyázz mert ez tönkretehet egy kapcsolatot. Az én párom is meg van rendesen áldva vele, és már kezdek kicsit kiábrándulni belőle (4éve vagyunk együtt). De a kérdés nem ez... Ne tévedj el! Nem csak a lánynak kell megbecsülnie téged, hanem neked is a bnődet. Egy kapcsolat nem úgy működik, h én jobb pasi vagyok, mint amilyen jó nő a bnőm, ezért tegye össze a két kezét, h mellette vagyok nem mással és becsüljön meg. Ha igazán szereted fel sem merült volna ez a kérdés benned, mert nem akarnál másik nőt találni! Én a bnőd helyébe egyébként leszarnám, mert ha el akarnál hagyni, hagyj, biztos nem könyörögném és nem gondolnám át tízszer egy mondatom, mert ha esetleg olyat mondanék ami az ISTEN-nek nem tetszik még elhagy. icces ez így:-) De én az egoistákon csak mosolyogni tudok, annyira szánalmasak.
2008. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most mi volt a kérdés?
2008. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fő az önbizalom..
2008. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a barátnődnek félnivalója, nálunk is volt a 900 emberből pár olyan, akit a többség helyesnek tartott, de ez aztán messze nem azt jelentette, hogy a háromnegyede iskola járt volna velük. Sőt. Szerinted egy kapcsolat csak attól függ, hogy milyen a külsőd? A legtöbb csaj ha ezt a dumát meghallaná, amit itt lenyomtál, vagy nagyon leoltana vagy nevetne egyet és faképnél hagyna. :D
2008. nov. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!