Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gyakori? Vagy csak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gyakori? Vagy csak itt lett hercegnő hamupipőkéből?

Figyelt kérdés

Van egy most már anyuka/feleség,akit 15 éve ismerek futólag. A vezetéknevét sosem tudtam, mindenki tetves Marikának hívta. Gyerek korában elég rossz anyagi körűlmények közt éltek. Egy kalap alá vették a falu végi putrisokkal,azokkal barátkozott,ott szedte össze. 16-17éves lehetett amikor találkoztam vele. Volt egy 5. ember a bulizós autóban,vittük magunkkal bohócnak. Ő még rosszabb körülmények közt élt,mint az unokatestvére az említett lány.

Egyszer kevesen voltunk vittük a lányt is. Haverom fel is szedte,hátha egy éjszakára össze jön. Következő héten dobta,egy másik lányért. Ekkor a Marika mászott rám,nem hagytam magam.

Eltelik 15 év. Facen instán látom ott a lány. Férj,gyerek természetes de jó alak... ilyen nyaralás olyan nyaralás még gyerek előtt. A férje első ránézésre nem nagy szám pasi. 170 /45 ...



2018. nov. 2. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Ez többször előfordul, mint gondolnád. A kiközösített, gúnynevekkel illetett emberek két irányba "mozdulnak el" a huszas / harmincas éveikre:


- Lelki roncsok lesznek

- Összekapják magukat (ez hálégnek gyakoribb)


Marikánál az utóbbi játszik, a férje legnagyobb örömére. :)

2018. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Most komolyan, mi közöd neked ehhez?


Dicséretes dolog, ha valaki ki tud jönni a putriból és normális, családi életet tud élni. Hagyd őt békén.

2018. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es és ki bántja?? Ha tudtam volna ilyen fejlődőképes,felszedem és magam melett tartom.
2018. nov. 2. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Hah, én is csóró, ráadásul bántalmazott és durván elhanyagolt voltam gyerekként és velem is pont így bánt anno a hulladék környezetem, aztán felnőttként összekaptam magam és mostanra pedig olyan jó életem van, amilyen nekik sose lesz. Van ilyen, és így ismeretlenül is örülök, hogy ő is kitört a stigma alól és nem sikerült tönkretennetek.
2018. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jobb neki, hogy nem "szedted fel"...
2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz, akik bármi oknál fogva a kiközösítettek táborát erősítették anno a suliban, ma javarészt sikeres, boldog, adott esetben tehetős emberek. Ebben talán van egy jó adag "csakazèrtismegmutatom" hozzáállás, plusz kegyetlen sok munka, de olyan jó látni a 15 éves osztálytalálkozón azok arcát, akik anno csúfoltak, kinevettek, kiutáltak, hogy azt el sem tudom mondani.
2018. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én akkor keveredtem oda,amikor már 13éves voltam. Lapok leosztva addigra.
2018. nov. 2. 18:16
 8/8 anonim ***** válasza:

"Én akkor keveredtem oda,amikor már 13éves voltam. Lapok leosztva addigra."

Ettől még nem volt kötelező részt venned, ez már csak színtiszta felelősséghárítás.

2018. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!