Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szeretitek, ha egy nő hercegnő?

Figyelt kérdés
Megjelenésre (nem tiarára gondolok, hanem az összkép), viselkedésre (kedves, elegáns, okos, mosolygós,büszke), szeret irányítani, ő a társaság lelke.
2018. okt. 13. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Ha következetes meg igazságos is, akár még tetszhet is.

32/f

2018. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Általában nem szeretem. Az a baj, hogy nagyon sok nő ezt hiszi magáról, de kevesen azok.
2018. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha természetéből adódóan kedves, figyelmes, gyermeki, odaadó, humoros, szenvedélyes, hű társ.
2018. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Imádják a hejcegnőket. Ha már egy gondolata van, vagy tud valamiről, amiről a pasi nem, akkor dobva van.
2018. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
csak akkor jó az ilyen, ha könnyen dugható
2018. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen nagyon!
2018. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha némi agy is szorult bele a kis fejecskéjébe akkor nincs vele bajom.

Mert a hercegnők régen nem plázap.csák voltak, és fennt űltek a vártoronyban, és mindenre azt mondták, hogy jaaj de undiii... az ilyenek hercegnőnek érzik magukat, de úgy kezelik őket, mint a járkáló beszélő puncikat. Mert mondjuk agy nélkül azok is.

De ott van a másik fele, a "hercegnőknek" akik lehet okosak, az újgazdag elkényeztetett, sokszor még mindig apuci pici lányai.

Itt angliában poshnak hívnák az olyat. Olyan lekezelően tudnak veled beszélni, mintha egy csúszómászó féreg lennél, de ezt közben nyájasan, és kedvesen, minden egyes mondatában ott van egy fullánk, amivel meg akar bökni. Na ez sem jön be nálam.

2018. okt. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit te írsz, annak semmi köze a hercegnőséghez.
2018. okt. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek milyen a hercegnős viselkedés?

Én nem az elkényeztet hisztizsákokra utaltam, sokkal inkább egy nemes nőre.

2018. okt. 13. 14:32
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

én erre utaltam nemes női viselkedés mellett, ne legyen ott a kötelezően mellékelt arrogáns lekezelő viselkedés.

Mert egy okos nő tudja, hogy senki sem született nemesebbnek, mint a másik szülessen akármelyik országban, akármelyik családban, legyen akármennyi pénze, legyen akármilyen szép is, ugyanannyit ér, mint mindenki.

A viselkedése, és az intelligenciája teszi nemessé az embert, nem a háttere.

2018. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!