Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen nőkről, párkapcsolatokról?

Figyelt kérdés

Szomszéd nőről van szó egy nagyon csinos 28 éves lány tényleg az az igazi "szomszéd lány" stílusú egyszerű szépség.

Viszont a barátjával nagyon szegény körülmények között élnek Egy hegyen laknak egy kis ősrégi családi házban amit a férfi örökölt A Tescoban szoktam látni és mindig a legolcsóbb ételeket vásárolja és állandóan két három nagy szatyorral cipekedik fel a hegyre majd leszakad úgy cipeli. A barátja egyáltalán nem gazdag és nem is olyan helyes pasi volt hogy segítettem neki és Tescoból hazavittem kocsival hogy ne cipeljen próbáltam randira hívni de nagyon durván elutasitott


2018. nov. 2. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi lenne? Az ő élete, úgy él és azzal, akivel akar. Te pedig el lettél utasítva. Fogadd el, vagy ennyire sérti az egódat? Ja, mert te biztos jobb lennél annál a pasinál, azt te se hiszed.
2018. nov. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Az a véleményem, hogy értened kell azt a szót, hogy nem. Kopj le róluk.
2018. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. Figyelj valóban jobb vagyok nála. Én azért erősen kivagyok sporttolva abszolút sokkal jobb házban lakom és elég jó kocsim van úgy gondolom hogy nála tényleg jobb vagyok
2018. nov. 2. 14:47
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
Vannak olyan nők, akik inkább leragadnak valami szar alak mellett, mert nem tudom..nincs önértékelésük, vagy félnek a változásoktól.
2018. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Egy idióta barom vagy szimplán :)
2018. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Az a véleményem, hogy van olyan jó kapcsolatuk, hogy nem kíváncsi más férfiak közeledésére.

Ha jobb anyagi körülményeket akarnak, ahhoz nem kell feltétlenül szakítaniuk.

2018. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Szar lehet a kis egódnak, amikor még egy ilyen pasi is jobb nálad :D
2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Elhiszem, hogy jobb vagy a párjánál Kérdező. De nem neki. Neki az a csóró srác kell. Lesz majd olyan lány akinek meg te kellesz.


Ha csak ezen a síkon tudsz gondplkodni hogy a jó kinézet meg a pénz automatikusan minden nőt elcsábít a párjától, akkor nagyon rá fogsz még párszor faragni.


30N

2018. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

Juj, de tudatlan vagy, akkor felvilágosítalak, kisfiú:

nem minden pénz és a kigyúrtság. Lehet, hogy annak a srácnak a kisujjában több szeretet van, mint a te egész lényed valójában.

Szóval gurulj arrébb a verdáddal és verd máshol a nyálad, oké!

2018. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Micsoda idiota csaj? Nem kell neki a te szépséged, gazdagságod. Neked miért kellene egy ilyen kis hülye?
2018. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!