Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Részeg ember mindig igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg ember mindig igazat mond? Párkapcsolati szempontból? Vagy ilyenkor ez egy jó trükk?

Figyelt kérdés

Pl ha ex részegen hív, hogy te vagy a mindene. Vagy épp az aktuális párunk vall szerelmet egy durva vita után.

Elhiszitek nekik? Lehet részeg embernek hinni? Kinek mi a véleménye?



2018. nov. 3. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nem hiszek.
2018. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem mond mindig igazat. Sőt!


Innentől az egész gondolatmenet halott.


Részeg ember magányos, kanos, unatkozik, csökkennek a gátlásai, és ezért hív, és nyomul, mert hátha összejön valami, ha meg nem, akkor majd azt mondja, bocs, részeg voltam.

2018. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen hat mindenkire ugyanúgy az alkohol..
2018. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlen. A részeg lelkesedés kijózanodva azonnal elmúlhat és elfelejtődhet.


Alkohol hatására kétféle reakció, ill.ezek keveredése állhat elő. Az egyik, hogy elmond olyant is, amit józanul nem tenne, a másik, gátlástalanul elkezd hazudni, füllenteni.

2018. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ. A részegség felnagyítja, ami alapból bennünk van. Pl egyszer ismerkedtem egy pasival, és nagyon bejöttünk egymásnak. Egy buliban kicsit sokat ivott, és átment ilyen hősszerelmesbe. Tudtam, hogy nem szerelmes, semmi ilyesmi, kb 1 hete ismertük egymást, csak az alkohol felnagyította az alapból meglévő vonzalmat. De volt olyan exem, aki részegen volt őszinte (sajnos), és pl akkor vallotta be, hogy megcsalt.
2018. nov. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Aki le tud részegedni, azt én két lábbal rúgnám ki.
2018. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Az alkohol kitágítja az ereket. Az alhasi ereket is! Nő a nemi vágy, márpedig minél erősebb a vágy annál inkább hajlunk lehazudni a csillagot is az égből, egy kufirc reményben.
2018. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az alkohol oldja a gátlásokat, éppen ezért lehetett az is, ahogy írta feljebb valaki, hogy részegen vallotta be a megcsalást. Azt a gátlást oldotta fel, hogy ezt tudta tartogatni.


Megfigyeléseim alapján az alkohol vagy tényleg igazat mondat vagy felnagyítja a gondolatainkat.

2019. febr. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!