Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódom, mert a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom, mert a barátnőm olyan helyen dolgozik, ami enyhe túlzással egy kupinak is elmenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom megkérni, hogy mondjon fel, mert több százezret keres, és nem is szakad meg a munkában.

De amiket mesél az ottani lányokról... aggódom, hogy beleviszik a rosszba, vagy megcsal.

Ezek az igazi buta plázacicák. Direkt olyan helyre mennek szórakozni, ahol nyílt titok, hogy mindenki bekólázik.

Büszkélkednek vele, hogy ketten ápolnak le egy srácot, összejönnek a főnökeikkel érdekből, akit szétcsalnak, puncson prostik másodállásban. Más főnököket is leápolnak, hogy ne piszkálják őket.

Oltári nagy ribik. Balhésak, lány létükre bunyóznak részegen. Lehetne még sorolni... Mutogatta az instagramjaikat, seggük kitolva, mosdóra rakva minden 2. képen, de az ott dolgozó csávók sem jobbak. Jobban örülnék, ha nem ott lenne. Mit tegyek?



2018. nov. 4. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
hooters?
2018. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ha olyan helyen dolgozik és több százezret keres, akkor..
2018. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én biztos nem maradnék olyan helyen, ahol ilyen emberek vannak, nem ér annyit, az a plusz 20-30-40%-al több fizetés amivel többet ajánl egy másik munkahelynél, idővel meg úgyis találna egy ugyan olyan jó fizető állást újra.


Azért a barátnődről is elárul pár dolgot, hogy egy ilyen helyen jól érzi magát.

2018. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is sokáig dolgoztam olyan helyen, ahol a vendégek 8 százaléka luxus ribi volt. A főnököm erre a dolgokra azt mondta, hogy arra, hogy valaki olyan legyen, mint ők, ahhoz hajlam kell. Igaza volt, aki normális volt, az is maradt, akiben volt hajlam az elqrvult.
2018. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, 80 százaléka.
2018. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy jönnek ilyen kommentek, nem, a cég profiljának amúgy semmi köze ilyesmihez. Egyszerűen csak összefújta a szemetet a szél.
2018. nov. 4. 15:17
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Telekom? XDDD
2018. nov. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nincs tökéletes munkahely. Jól keres, a munkában sem szakad meg. Nyilván nem fog kevesebb pénzért többet dolgozni.
2018. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Hasonló dolgok, emberek, majd minden hol vannak. Jártam jó pár irodaházba üzletelni. Mikor meg volt már a bizalom, ismeretség, kiderült, egyikben sem apácák dolgoznak.
2018. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Madarat tolláról....

Nem tudom miért hiszed, hogy a barátnőd különb. Azért a biztonság kedvéért told távolabb a bilit az ágyadtól.

2018. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!