Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom magatartása egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom magatartása egész enyhe aspergerre utal. Hogyan segíthetném elő a kapcsat fejlődését?

Figyelt kérdés
Leginkább az érintés és a szemkontaktus a problémás. Én akkor érzem, hogy szeret ha megölel és hiába mondom neki, hogy szükségem lenne erre, látszik rajta, hogy ódzkodik ettől és nem is érti miért kell. Reggel és este az esetek többségében megölel, ha napközben ilyesmit várnék, arra hivatkozik, hogy már megölelt reggel... Eléggé el vagyok keseredve. A másik dolog ami aggaszt, hogy sokszor előfordul, hogy nézem az arcát miközben csinál valamit(mert helyes mikor koncentrál:D) és ezért rámmordul, hogy minek nézem. Ha erre az a válaszom, hogy azért mert tetszik akkor nem tud mit kezdeni a helyzettel, esetleg zavarba jön. Aranyos, de olyan jó lenne ha néha magától megölelne vagy gyakrabban megérintene és nem tiltakozni mikor én ezt teszem... Van ötletetek, hogy a megbeszélésen kívül hogyan hathatnék rá? Nagyon szeretem, de megőrülök a sok elutasítástól és az időponthoz kötött ölelésektől, pedig próbálok a kicsinek is örülni.
2016. júl. 9. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom nem könnyű, de nem direkt vagy érzelemsivárságból csinálja, máshogy működik az agyuk. Ha nyugodt beszéld ezt meg vele akkor hatni fog, mély érzésű emberek csak nem tudják ki mutatni, nehéz ez nekik is...

.

2016. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok idő kell neki
2016. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem felejtős. Látszik, hogy te érzelmi lény vagy, igényled az ölelést, lehet, hogy az érintések a szeretetnyelved, ő pedig ilyen állapotban ezt nem tudja neked megadni, ergo egy idő után mindenképp rá fog menni a kapcsolatod erre. Ha kellőképp fiatal vagy, amondó vagyok, ne kösd le magad, mert attól, hogy valaki Aspergeres, még élhetne teljes életet érzelmi téren is, csak ő nem akar, ez itt a baj. Mi az, hogy kérni kell egy szerelmet arra, hogy öleljen meg? Ha benne lenne az érzés, akkor megtenné kérdés nélkül, nem bántás, de el van ő a maga világában. :/ Kell ez neked?
2016. júl. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 - Ha agyereked lenne As"-nem mondanál ilyet...

Pont, hogy akarják az intimitást és gyengédséget, csak ez a xar állapot gátolja őket.


Nálunk 12-éves korig csak jell sem volt, csak egy pár tantárgyból zseniálisan teljesített a gyerek - rendezett családban minden klappolt-kamasz kor tájékán meg érzelmileg borult-főként az ítélkező külvilág miatt! Van pokol és menny, szeretné az ember ha csak álom lenne az egész, ha nem pont a mi gyerekünk... -mert ő szenved a legjobban!


Kérdező míg szereted segíts neki viszont szeretni, különleges ember vagy, hogy adsz esélyt a boldogságra. Nagyon remélem minden vágyad valóra válik. Ha viszont még is valamikor tovább lépsz csak békével'.

2016. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!