Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenység. Hogyan változzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenység. Hogyan változzak?

Figyelt kérdés

3éve vagyunk együtt párommal.én nagyon szeretem őt és ő is engem.

Viszont nekem van egy nagyon rossz tulajdonságom..a féltékenység.nagyon féltékeny típus vagyok de okot még nem adott rá hogy az legyek.mindig mondja hogy sose csalna meg de én akkor is féltékenykedem.hogy tudnám megmondani "magamnak" hogy ez így nem lesz jó?

Mit tudok tenni ez ellen?


2018. nov. 6. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Teljes alaplap csere 😁,ha érted, mire gondolok... Tudod a féltékenység az egyik legnagyobb mérge egy párkapcsolatnak, és roppant nagy önismeret, önkontroll és tudatosság kell ahhoz, hogy "kinőjél" belőle...sok sikert, az első lépés megvan.
2018. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy nagyon sokszor sírok legtöbbször ok nélkül. Ha már késik 1órát akkor már végem van konkrétan.nem akarom tönkre tenni ezzel az egész kapcsolatot.nem szeretném ha egyszer csak azt mondaná hogy hello..
2018. nov. 6. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

kapcsolatfüggő vagy, hisztérikus, valszeg szar az önértékelésed, és tapadó személyiség vagy.


az ilyeneket csalják meg leghamarabb, és nem is véletlenül.


mi lenne, ha felnőtt nőként viselkednél?


a párod nemn a tulajdonod, nem tartozik neked minden percéről elszámolással.


és igen, beleszerethet bármikor másba.


és ha így lesz, akkor hagynod kell menni.


érzelmeket nem lehet kierőszakolni, egy másik, elméletileg autonóm emberre nem lehet béklyókat tenni, folyton elszámoltatni, gyanakodni, rettegni.


szerintem te éretlen vagy egy komoly párkapcsolatra, és a pasi inkább valami mankó, pótlék, a számodra, aki rátelepszel, aki betölti az életedben az űrt.


mert valszeg rajta kívül nincs is életed, azérttapadsz.


a pasik általában azokat a nőket bírják, akik önállóak, szabadok és magabíztosak.


az ilyen hozzád hasonló szerencsétleneket meg vagy kihasználják, vagy megcsalják.

2018. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, teljesen őszintén írom, hogy neked kell megváltoznod. Nincs önbecsülésed, nincsenek értékes emberi kapcsolataid, olyan hobbid, ami igazán lekötne. Nem egészséges, ha egy másik ember rabja vagy.


Ezen úgy tudsz változtatni, ha elkezdenéd ezeket az értékeket keresni:


Pl. elkezdhetnél valami jó közegben sportolni, ezáltal büszkébb lennél a testedre, a kitartásodra, ott megismerés olyan embereket, akikkel összebarátkozhatnál.

Máris lenne saját programod, barátaid, a tükörbe nézve jó nőnek éreznéd magad, nem másokhoz hasonlítgatnád magad ezentúl.


Vagy ha nem szereted a munkahelyedet, kezdj el csinálni egy továbbképzést, mondjuk valami okjt, ami segítene olyan munkát találni, amit szeretnél és ezáltal nem lenne olyan sivár az életed, hogy rá legyél akaszkodva. Délutáni programjaid is lennének a tanfolyam miatt.


Rengeteg ilyesmi lehetőség van. Ha a párod ilyen régóta veled van, biztos szeret. De rengeteg kapcsolat megy tönkre a beteges ragaszkodás és féltékenység miatt. Ha viszont saját programokat, életet, önbecsülést alakítasz ki, ezek a problémák többé-kevésbé meg fognak szűnni.

2018. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!