Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legdurvább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legdurvább beteges féltékenységgel kapcsolatos történet, ami megtörtént veletek vagy hallottatok?

Figyelt kérdés

Nekem az volt, hogy az egyik exem fél napig nem szólt hozzám, mert anyám 60 éves barátnője telefonált és mivel én vettem fel a telefont, váltottam vele pár mondatot. Aztán olyanokat mondott, hogy biztos van köztünk valami...


Agyrém!



2018. nov. 8. 08:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer egy pasi azért szakított velem, mert elmentünk enni, és közben focimeccs ment a falra szerelt tévékben, amit én szerettem volna nézni (nem ezért szakított persze :D). Így is tettem. Tök jó este volt. Majd másnap közölte velem, hogy ő tudja, hogy én milyen nő vagyok, és tudja, hogyan parancsol egy nő a férfinek a szemével (itt már erős wtf feeling megvolt, pedig ez nagyjából a második mondata lehetett), és látta, hogy én hogyan nézegettem a férfiakat és hogyan flörtöltem velük. Itt már nem tudtam, hogy a tévében lévő Real Madridra gondolt vagy a fejében jelentek meg férfiak es azokra gondolt, de különösebben nem is érdekelt. Utána közölte, hogy ő ilyesmit nem bír elviselni, ő egyetlen akar lenni a párjának, es szakított.

A diszkurzus további részében kiderült, hogy a tévé irányában elvileg ült valami pasi csapat, és én nekik parancsoltam a szememmel. Flörtölősen.

Itt már szartam rá magasról. 2-1-re nyert a Real amúgyis.

2018. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Nekem még sosem volt féltékeny barátnőm, inkább csak az érdekelne, hogy honnan ástok elő ilyen gyökereket? :)
2018. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez visz mindent.. Meg egyetemista voltam, amikor tesom kerdezte, hogy hazajövök-e, mert szeretne bemutatni az új baratnőjének. A törzshelyünkre mentek, én elotte otthon lepakoltam, igy elkerultuk egymast, majd mentem ki én is. Tesomnak akkor mar picit reszeg volt, es amikor meglatott, oda jott adott ket puszit es megolelt, hogy szeretlek nővérkém. Na ebben a pillanatban, valaki hatalmas nagy erővel ellökött az egyik boxba, majd mondta, hogy “ szallj le a pasimról, te..( amit eltudtok kepzelni szidást )” Mint kiderült ő volt tesom új barátnője..A csaj kicsit fagyott amikor mondta tesóm, hogy én vagyok a nővére..
2018. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
1. Vagyok. Termeszetesen nem voltam kapcsolatban evekig ezzel a faszival :D. Ez nagyjabol 2 honapig tartott kb. de ez alatt volt kb. 10-12 talalkozasunk, es annak az egyiken bukott ez ki, hogy ennyire nem normalis. Aztan utana vege is volt.
2018. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Még ismerkedési szakaszban valaki számonkérte, miért nem ülök nonstop a gép előtt, hogy vele csevegjek, és mi az, hogy van életem, amibe beletartozik a munka és a családom is. Rövidre zártam vele az ismerkedést, nem lett kapcsolat. Nem játszmázok, de jó szűrő, hogy ki mennyire tudja tolerálni, hogy nem csak a neten élek, és hogy nem vagyok időmilliomos (függetlenül attól, hogy most már van mobilnetem is).
2018. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Velem nem volt ilyen szerencsére, bár ez lehet annak is köszönhető, hogy sosem jöttem össze olyannal, akit nem ismertem igazán, minden korábbi barátomat és a férjemet is ismertem már évek óta, mikor járni kezdtünk.


Egyik gimis osztálytársam viszont egy durván féltékeny pasi mellett kötött ki, együtt jártunk haza busszal, ha 2 percet késtünk, már hívta telefonon és leüvöltötte a fejét, h tuti pasizik. Nem mehettünk el hárman lányok pizzázni a szülinapomon, mert tuti lesznek fiúk is a pizzériában...Ilyenek. Azóta is együtt vannak egyébként, de szegény nő teljesen szét van esve.

2018. nov. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Mivel kerülöm a féltékeny, uralkodni vágyó típusokat, ezért kevés ilyen sztorim van.

A leghúzósabb az volt, amikor egy barátnőm által megismertem egy srácot. Nagyon jól elbeszélgettünk, volt vonzódás is, minden. Megbeszéltük, hogy fogunk még találkozni külön is. Akkor még msn-en tartottuk a kapcsolatot. Mondtam neki, hogy kb. mikor van szabadidőm a munkám függvényében, mikor vagyok elérhető. Viszont pont akkor új munkahelyre mentem, teljesen más beosztással. A szokott időben nem voltam elérhető. Ezt a következő alkalommal megírtam neki, mire felháborodottan közölte velem, hogy biztosan hazudok és tuti valaki mással is randizom és hogy nagyon sokat kell tennem ahhoz, hogy visszanyerjem a bizalmát. Mondanom sem kell, akkor beszéltünk utoljára.

2018. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Egy ilyen volt,pedig az elején még normális volt.Aztán jött a fekete leves.Éjjel be akarta törni az ablakomat,hogy biztos mással vagyok együtt,azért nem veszem fel neki a telefont.Máskor berontott a lakásba.Előtte dörömbölt órákig,teljesen kattant volt.
2018. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 peca1000 ***** válasza:
87%

A volt kolleganőm, aki házas, 3 gyereke van.


Szerelmes az egyik osztályos kollegába, aki már a fél hivatalt meghúzta.


2 csajnak is udvarolt egyszerre az osztályon, és az egyiket rendszeresen haza is viszi magához prütykölni, de a kolleganőm előtt ezt tagadta.


Megkért engem, hogy figyeljem ki, és kèszítsek fotókat, videót róluk, mikor hazaviszi a csajt (ott lakom nem messze, rálátok a parkolóra).

2018. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Pályára nehezen és sokára visszataláló" hobbizenész vagyok. Borzasztóan örültem, mikor egy nagyon tapasztalt és tehetséges zongorista fantáziát látott bennem 28 évesen és elkezdtünk együtt dolgozni. Ez abból állt, hogy 1-2 havonta kb 2-3 órát gyakoroltunk vagy vettünk fel valamiféle anyagot az internetre.

Ex-férjem szerint nagyon nem való egy férjes nőnek órákat ellenni egy stúdióban egy férfival, mert hát MIT GONDOLNAK AZ EMBEREK?!

És hogy én érezzem magam megtisztelve, azért mert ő ELENGED engem a zongoristámhoz zenélni.

Pff...

2018. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!