Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Írnátok Veletek megtörtént...

Írnátok Veletek megtörtént szellem történetet?

Figyelt kérdés

2017. nov. 22. 18:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A kategóriát elnéztem.:(
2017. nov. 22. 18:08
 2/12 anonim válasza:
43%
Nem. Nincs semmi értelme megosztani olyan igaz történeteket, amin utána hazug emberek jól mulatnak és szórakoznak, és saját magukból kiindulva hazugságnak bélyegeznek.
2017. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Csak alvásparali'zises rémtörténeteim vannak.
2017. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 #3 priviben is írhattok
2017. nov. 22. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Most nem ezèrt meg azèrt de szellemek nem lèteznek. Tudod ugye?
2017. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Egyszer szellemtettem.
2017. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Járkáltam este egyedül egy sötét sikátorban és egyszer csak "HÚÚÚÚ!" ott termett egy fura elmosódott fehéres színű alak. Elkezdett jönni felém, én meg futottam az ellenkező irányba. Aztán egy zsákutszába értem. Teljesen összefostam magamat (szó szerint). És aztán elkiáltotta valaki magát, hogy "balroavozajsdifjaklsdfjae!!!!" és eltűnt ez a fehér izé én meg hazafutottam és átöltöztem aztán lefeküdtem. vége
2017. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem titok. Nem tudtam mozogni, de mindent láttam magam körül, volt a szobában még valaki. Azt éreztem, hogy veszélyes és valamiért félni kell tőle. (Már csak azért is, hogy ugyan bizony hogy jutott be a szobámba). Beszélni nem tudtam, de valahogy mégis megkérdeztem tőle (gondolatban?), hogy ki az. Annyit mondott, hogy elütötte egy autó. Felébredtem és egyedül voltam. Nagyon valóságosnak tűnt. Kb. 4 éve volt, hogy ilyen "szépet" hallucináltam.
2017. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%

Én a múlt héten láttam a Kört c. filmet, amiben egy fésűletlen gyámügy számára ismeretlen kislány mászik ki a kútból és hirtelen kimenet az

áram valami szélvihar miatt. Később amikor vissza jött csak annyit láttam belőle, hogy Freddy Krueger vissza rántja a kútba. Hívtam a rendőrséget meg a gyámügyet és lesittelték.

2017. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Szellem történetet nem tudok de paranormálisat igen.

Anyával néztük a tévét. Csak ketten voltunk a lakásban. Én közben ittam szörpöt amit megittam majd kivittem a konyhába. Anya végig a kanapén ült. Bementem és láttam hogy ott egy üres bögre az asztalon. Megkérdeztem anyát hogy ő vitte e oda,azt mondta nem. Nem is én tettem oda. Szóval úgy a semmiből ott termett egy üres bögre.😨

2017. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!