Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttok ebből kiutat? . Hasznos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttok ebből kiutat? . Hasznos válaszokra lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni. Van egy párkapcsolatom 5 éve. Jól működött egész tavaly év végéig, amikoris megismertem egy másik férfit. Lényeg a lényeg, odáig fajultak a dolgok, hogy két tűz közé kerültem. Nem látom a kiutat. A párom szeret, érzem hogy szeret, de nem tudom, nekem elég e ennyi szeretet. Mostanában elfelejtkezik rólam, sokat veszekedünk- családja miatt főleg...hiába mondom neki, hogy nekem így nem jó, és hogy ennek nem lesz jó vége. Most kerülne sor az összeköltözésre is, amit évek óta vártam, de egyszerűen nem akarok menni. A másik férfi belenyugodott abba, hogy nekem kapcsolatom van, nem is zaklat, nem írogat, tiszteletben tartja a döntésemet, és éppen ezért(és még nagyon sok jel utal arra) nem kétséges, hogy szeret. Rengeteget gondolok rá, és nagyon hiányzik. Két hónap telt el, hogy utoljára láttam, de nem tudom elfelejteni.

Gondoljatok rólam, amit akartok. Sajnos az ember nem tud parancsolni az érzelmeinek. Én most ilyen helyzetben vagyok. Helyrehozható még a kapcsolatom, és van rá esély, hogy elfelejtem a másikat, akivel- most úgy érzem, teljesebb lenne az életem, mint a jelenlegi párommal? Én már nem tudom, mitévő legyek.... :( segítsetek...köszönöm


2010. jún. 25. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerösömmel nemrég szakított a párja, szintén 5 éves kapcsolat volt. A Lány szintén egy másik valaki miatt lépett ki, azt mondta már nem szereti, tervezték az összeköltözést. már a butorokat is megvették. A Srác eléggé a padlón volt miatta, még sincs teljesen jól, de már azért nagyjából jobban van. Ilyen hosszú kapcsolatból tényleg nehéz kilépni. igazából nem tudok tanácsot adni, csak annyit akartam írni, hogy ilyesmivel nem vagy egyedül.
2010. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit jobb a másik férfi, aki jobb?
2010. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Túl tudsz jutni a másik pasin, a kérdés hogy akarsz-e. Gondold át, mennyire érzed jol magad a mostani pároddal, mennyire szereted, és akarsz-e vele lenni... ha igen, akkor ugorj bele és csináld teljes odaadással, de ha sok a kétség és amásikhoz jobban vonzodsz hagyd ott, sosem leszel boldog mellette. Működhet jol a kapcsolatotok, lehettek kiegyensulyozottak, de mindig hiányozni fog valami ha nem tiszta szívből maradsz mellette.
2010. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzetben vagy,az biztos,de szerintem senki ne ítélkezzen a másik felett.

Nekem 4 éves kapcsolatom volt és mi is már az összeköltözést terveztük,amikor is buliba odajött hozzám egy srác,rám nézett és mondta,hogy menjünk el sétálni egyszer.És én ott hagytam a páromat egy tök bizonytalan kapcsolatért,ami 2 hónapja működik,néha sokkal nehezebb,mint az előző,de sokkal szebb is.

ezt csak azért írtam le,mert abból,amit írtál szerintem a másik férfi mellett lenne a helyed.

1.nem akarod már az összeköltözést

2. a másik férfi hiányzik

2010. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért olyan a párod veled mostanában mert lehet megérezte rajtad, hogy valami nem stimmel iránta. Tudod a férfiak se hülyék. Én pl. egy pillanat alatt levágom a másikról hogy mi a helyzet akár egy hónap után. Nem is kell hogy megszólaljon. Elég ha rám néz. A szemei senkinek sem tudnak hazudni hisz az a lélek tükre. A fapofát is ismerem. Szóval azon kellene elgondolkodnod, hogy vagy-e olyan erős hogy kitarts a párod mellett, és túlteszed magad a másikon. Amit valljunk meg hogy könnyű ha tiszteletben tartja a kapcsolatod (ezért megy neki a pacsi). Kérdezz meg öregeket. Kérdezd meg őket hogy hányszor volt ilyen kritikus helyzet az életükbe. Hidd el hogy van sztorijuk akik 20-30 éve vannak együtt. És hogy miért vannak ma is együtt? Mert a szeretetük és a hitük a másikba mindennél erősebb!!! ÜDV23F
2010. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kurpi urfi ***** válasza:

Igazából szerintem az kellene neked, hogy éljél a másik pasival is 1-2 hónapot aztán mikor megvolt az illúzió rombolás valószinüleg rajönnél, hogy ő se jobb mint a jelenlegi párod vagy talán még rosszabb. Csak ez nem egy járható út természetesen mivel innen már nehéz lenne visszatáncolni a jelenlegi kapcsolatodba.

Én nagy esélyt látok rá, hogy valóban nem jobb semmivel a másik pasi csak a fellángolás(ami ugyebár már kihült a régi kapcsolatodba) miatt most úgy érzed vele jobb lenne. Persze erről te majd saját magad akarsz meggyöződni. :)

2010. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én vagyok a kérdezo- nem tudom, hogyan kell választ irni az egyes kérdések alá(új vagyok itt).


Most értem el azt a pontot, hogy én is azt kérdem, túl akarok-e lépni a másikon, és visszatérni a páromhoz. Napok-hetek óta ezen gondolkodom. Egyszeruen nem látok semmi megoldást. Teljesen ossze vagyok zavarodva. Hol úgy érzem, a másikat jobban szeretem, hol pedig azt, hogy felejtsem el, verjem ki a fejembol...


Nem hiszem, hogy sejtené, valami gond van, egyfolytában arról beszél, mennyire várja már a kulon lakást, milyen jó lesz ott nekunk (és én végigsírok éjszakákat, mert nem tudom, mi legyen), és fáj, hogy eltitkolom elole az érzéseim, de nem megy... Nem tudom bevallani, nem tudom megbántani, mert szeretem ot annyira, hogy érdekelnek az o érzései is, és tekintettel vagyok rá.


Nem tudom rámondani a másikra, hogy o a jobb, mert nem tudom. Csak úgy érzem, most úgy lenne a helyes, ha mellette lennék.


Ne értsétek félre, eszem ágában sincs most elkezdeni ingázni koztuk. Ha úgy dontok, felrúgok mindent, tudom, hogy nem lesz visszaút. Nem tervezem úgy, hogy meghagyom a jelenlegi páromat esetleges lehetoségnek, ha ez a kapcsolat befuccsol.


Azért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra, otletekre, véleményekre, hogy tisztábban lássak. Egyikojuket sem szeretném kihasználni. És semmiképp sem fogok egyik napról a másikra donteni. Itt nemcsak rólam van szó, hanem még két emberrol...ezt nagyon jól tudom.

Koszonom szépen az eddigi válaszokat!

2010. jún. 25. 18:30
 8/8 Kurpi urfi ***** válasza:

18:10-es vagyok megint.

Az én véleményem szerint ha a jelenlegi párod ténleg ennyire vak, hogy te hetek óta éjszakákat sírsz át és ő még csak meg sem látja rajtad, hogy gond van, meg sem kérdi, hogy mi baj akkor kezdem érteni miért vágysz új kapcsolatra.

A döntést neked kell meghoznod első olvasasra én azt javasoltam volna, hogy maradj a jelenlegi baratodal, most már nem tudom mit javasolnák. Csak azt tudom mondani, hogy te tudod mit érzel neked kell meghoznod a döntést ha habozol csak magadnak ártasz.

Ha a jelenlegi barátodal maradsz lehet egész életedbe bánni fogod, hogy nem probáltad meg a másik pasival, ha szakítasz a barátodal és nem válik be a másik kapcsolat lehet szörnyen rosszúl fogod érezni magad, hogy felrúgtál egy 5 éves kapcsolatot, sőt még az is lehet, hogy rájössz a jelenlegi barátodat szereted és már keső lesz.

Tudom nem túl vidám kilátások de sajnos ez van. Szerintem ne halogasd a döntést abból senkinek semmi jó nem származik főleg neked nem!

2010. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!