Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő az egy nő szemében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő az egy nő szemében, ha egy fiatal férfi idősebb nőre vágyik?

Figyelt kérdés
Nálam jelen esetben ez a helyzet. Akik, nőkkel ezt megvitattam, és elmondtam miért, azt vettem észre inkább elítélnek, mintsem együtt érezzenek. Nem taglalom miért van ez nálam, de inkább pszichés oldala van egy barátom párja (szakértő) szerint.
2018. nov. 12. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ősz hajú is lehet? Vagy azért álcázza magát bakfisnak.
2018. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem elítélendő, amennyiben nincs mögötte valami párkacsolati vagy szexuális zavar. Többször is volt dolgom olyan pasassal, aki azt akarta, hogy anyaként gondoskodjak róla. Neki ezért kellett idősebb nő. Na, az ilyet szórom ki a fenébe.
2018. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Tetszik ez a trend. Nem erdekel,mi van mogotte. En meg a fiatal fiukat szeretem

N/36

2018. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem csak azért kell, hogy utána dicsekedhessen vele, hogy meghúzott egy milfet is, akkor nem, ha rendes emberként kezeli őket.
2018. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem ítélem el, csak jelenleg nem kezdenék fiatalabbal, mert nem fér bele az életcéljaimba.
2018. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetemben semmi pótanya, illetve dicsekedés nincs. Ez a p*rnónevelte milf sem játszik, egészen más van mögötte.
2018. nov. 12. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem akarod leírni mi van mögötte?

Szerintem ez a lényeg...

Bár attól függ, látod, vannak nők akiknek nem számít mi van mögötte.

Kérdés,hogy milyen nőre vágysz, mi az igényed, elvárásod, elképzelésed?


Ha nem gondolkodsz hosszútávú kapcsolatban nem fontos,hogy mi a háttér. Ha viszont igen, és elvárásod is van a szexen kívül minden egyébre, pl. egy bizonyos értelmi szintre, anyagi helyzetre, azonos értékrendre, akkor meg kell osztanod azzal, akit szeretnél megismerni mi is az ok.


Érdekes számomra ha van magyarázatod erre, általában a fiatal pasik nem tudják megindokolni miért vágynak idősebb nőre. A kíváncsiság kivételével...

2018. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem itelem el, de nem megyek bele ilyesmibe. Ugyanis ha mukodik is a dolog, csak addig amig a ferfi ra nem jon, hogy csaladot, es gyerekeket akar.

(Tisztelet a ritka kiveteleknek)

2018. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mennyivel idősebbre vágyik, és hány éves? Mondjuk egy 14 éves vágyik a 30-as, 40-es tanárnőjére, vagy egy 20-onéves a 70-esre? Nem mondom azèrt, hogy elítélném, de furcsállnám, az biztos.
2018. nov. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a kor általában: huszas évei közepén/végén járó pasi, harmincas évei végén, negyvenes évei elején/közepén járó nő.
2018. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!