Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan nő akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő akinek a férje rosszul bánt/ik vele?

Figyelt kérdés

Szóval teljesen lekorlátozza, megalázza, trágár módon beszél vele, bántalmazza testileg - lelkileg, nem tiszteli, nem ad szerelmet..szeretetet és még sok minden bántó dolog. Szóval még a családi életben mármint a gyerekekhez való viszony is és a kapcsolatban elromlott dolgok.

Szívesen meghallgatnám a történeteiteket. Ki hogyan vészelte ezt át? Vagy hogyan vettet ennek véget? Lelkileg hogy bírta?

Sajnos én is így vagyok a férjemmel 25 év után nagyon elromlott a házasságunk soha nem csaltam meg de gyakran volt és van köztünk veszekedések. 49 N

Köszönöm szépen a válaszokat!


2018. nov. 12. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
csald meg,megérdemli az az állat.
2018. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha megcsalja, akkor még jobban bántalmazhatja!
2018. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni.
2018. nov. 12. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válj el.
2018. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem kötekedéssel és hallgatással büntetett.

Egyszer tettem egy hatalmas lépést azzal, hogy elutaztam a testvéreimmel egy olyan útra, amit évekig tervezgettünk.

Hónapokig nem szólt hozzám érdemben utána, hiába támogatta nagy bőszen a családom előtt az utat.

Még egy évet vergődtünk, mire kifordult belőlem a mondat: el akarok válni.

Azt hitte, csak viccelek, hogy gyenge vagyok nélküle. Még a beadványt is aláírta mert szentül hitte, hogy ha nem mutat érdeklődést akkor betojok és visszahívom.

Miután beadtam, kifordult magából, hol könyörgött, hol szidalmazott, majd egyszerűen eltűnt több hónapra (közbejött az ítélkezési szünet)

A gyerekeit is magasról letojta ez idő alatt. A kisebbik lányunk akkor volt két éves, és elfelejtette az apját.

Nehéz időszak volt.

2018. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miert nem válsz el?
2018. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Benne élsz egy ilyen házasságnan, és nem válsz el? Képes vagy vele lefeküdni is? Miért?
2018. nov. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De elakarok válni! Csak kíváncsi voltam hogy ki hogy vészelte ezt át! Nekem is nehéz és próbálom meg tudni hogy bírjam ezt ki.
2018. nov. 13. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!