Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben nyilvánul meg, ha két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg, ha két ember közt izzik a levegő? A környezetük ebből mit vesz észre?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát biztos meleg lehet abban a szobában, ahol izzik a levegő.
2018. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egymással való viselkedésükből.Sokszor a környezetüknek hamarabb leesik a helyzet mint a két félnek.Én ezt olyan téren láttam hogy a két jómadár imádott egymással csipkelődni,valahogy látszott hogy egymásnak lettek kitalálva.Úgy is lett
2018. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a nyilvános és a privát válaszokat is. Igazából az a gondom, hogy nem tudom biztosan, hogy amikor hasonló helyzetben vagyok, ezt csak én érzem-e, vagy a másik fél is.
2018. nov. 14. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehéz eldönteni, párszor már én is éreztem úgy, hogy szinte szikrázik körülöttünk minden, de sosem tudtam, hogy ez tényleg így van-e a másik fél részéről is, vagy csak én vetítem ki az érzéseimet. De lehetnek kisebb-nagyobb jelei ennek, pl. ha mindketten benne vannak az évődésben, szeretnek egymás közelében lenni, megérinteni egymást, legalábbis szerintem ezek lehetnek jelek. A környezet sok minden észrevehet (néha azt is, ami valójában nincs is), aztán rosszabb esetben elindul a pletyka. Bár én béna vagyok az ilyenekben, de ritkán megesett, hogy észrevettem, hogy X. és Y. nem közömbösek egymásnak, aki meg rutinosabb, azt talán még könnyebben észreveszi. Ha egyébként van valami konkrét eset, szituáció, amire kíváncsi vagy, elmesélheted, hátha tudok valami értelmeset mondani.
2018. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudnak egymással bohóckodni, értik egymás nyelvét, gondolatát, az egymásra pillantások sokat mondanak el, szeretnek és tudnak egymás közelében lenni, egymással dolgozni.
2018. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon hasznosak a válaszaitok. Konkrét esetek: ha beszélgetünk valamiről, egy-egy mondat után még hosszan néz a szemembe, általában végül én vagyok az, aki nem bírja állni, és félrepillantok. Vagy ha többen beszélgetünk, ő konkrétan nekem magyarázza, közelebb hajolva. Vagy mondjuk ránézek, de akkor ő már engem néz. Érintés meg ilyesmi nem volt sosem.
2018. nov. 14. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Kétszer éltem át vele, hogy izzott köztünk a levegő, és csak azért nem többször, mert szándékosan kerüljük egymást, pont azért mert a környezetünk észreveszi, egyszerűen nem tudunk ez ellen tenni.:( A múltkor szeretett volna látni, de én beszéltem le róla.

Onnan tudom, hogy a környezetünk észrevette, hogy mindkét alkalommal rám kapták a szemüket, és néma, kínos csönd lett. Pedig csak annyi történt, hogy belépett az ajtón és rám nézett. Illetve amikor először izzott fel köztünk nagyon erősen a levegő, akkor mondott egy halk Húúúú....t és állt mellettünk valaki, aki rám kapta akkor a szemét. Legközelebb viszont csak belépett az ajtón és találkozott a tekintetünk és az a társaság semmit sem tudott róla, hogy előtte egyszer bókolt nekem, szóval csak abból vehették le, ahogy egymásra néztünk. Azt se tudom, hogyan, mert kb. egy másodperc volt az egész, nem bírtam állni tovább a tekintetét. Hogy bennem felrobbant a világ, az biztos. De nem kell túlmisztifikálni, elmúlt és csak jól meg akar dugni, semmi több részéről.

2018. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Hát ezek szerintem határeset jellegű dolgok, sokféleképpen lehet őket értelmezni, mert nem derül ki, hogy nála mi van a háttérben: egyszerű szimpátia, barátság, esetleg vonzalom is. Nehéz meghatározni, hogy mikor van az, amikor úgy érzed, hogy felrobban körülötted a világ, ha egy olyan emberrel vagy, aki ezt kiváltja benned, hogy mi az oka ennek, mi váltja ki belőled azt, hogy megbolondulsz valaki után. És azt sem könnyű ilyenkor megmondani, hogy vajon a másik is ezt érzi-e. De ha azt tapasztalod, hogy mindketten szívesen vagytok együtt, ha tudod, hogy mindketten sokat gondoltok egymásra, és ha egymásra néztek, és láttok valami pluszt egymás szemében, akkor sanszos, hogy ez több haverságnál. Ezt elmondani nem lehet, csak érezni. Viszont tényleg nem mindig biztos, hogy ez kölcsönös-e, nekem pl. az ilyesmit elég nehéz felismernem. De lehet, hogy egy "kívülálló" (kolléga, barát, rokon) ezt hamarabb meglátja, nem tudom.
2018. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!