Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem törődnek (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törődnek (vagy alig) mostanába a fiuk a barátnőjükkel? :S

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 21:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert a Szaturnusz és a Merkúr együttállásban van.
2010. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Te is jó hülye vagy b@zmeg.
2010. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2010. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:51


te is jó hülye vagy!!!:D

2010. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
törődnék én... ha lenne valaki normális =( már nem merek szerelmes lenni, mert tudom h ugyanaz lesz a vége... 18/F
2010. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ki a f@sszal törödjek??

Nem találok egy normális Nöt ezen a kib@szott földön!

2010. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt hiszed, ezt majd valaki itt megmondja neked? Falnak megyek az ilyen kérdésektől.
2010. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
kérdésed tartalmazza a választ is....azért mert fiúk...vagyis hímneműek...
2010. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Talán olvasd végig az itt lévő válaszokat és próbálj párhuzamot vonni a két viselkedés között...


Egyébként nem kell sokáig eltűrni a dolgokat. Ha észreveszed, hogy ez a helyzet, akkor lapát. Neki is és neked is jobb lesz. Nem kell túlkomplikálni a dolgokat. Inkább a normálisabb fajtából kell keresgélni, ha még létezik ilyen.

L

2010. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a normálisabb válaszoknak:nekem meg az a bajom h nem találok egy NORMÁLIS pasit..


a nem igazán normálisoknak:...xD


amugy senki se tudja a választ+unalom:gondolotam fel teszem már itt is ezt a kérdést xD

2010. jún. 25. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!