Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haverom furán viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom furán viselkedik mostanába . Tetszem neki? :S

Figyelt kérdés
egy haverom ... szóval tetszik,csak az a baj hogy van bnője ... és már kezdtem pont beletörődni hogy úgysem lehet az enyém,a barátnője miat ... erre mostanába elkezdet ilyen sziwecskéket írni fészen meg irtam neki hogy hijányzoool :(( (én ezt úgy értettem hogy azért hijányzik mert nem volt kivel beszélnem,vele meg olyan jókat beszélgetünk,és ... szóval úgy barátilag...) erre visszairta hogy Teis nekeeeem *-* (L)(L)(L)erre kérdeztem hogy Szerinted am jófej vagyok?? erre visszairt hogy Sztem nagyon is az vagy =))) (L)(L)(L) és tudom hogy ennyiből nem lehet tudni,de mégis ... néha már csak így beszélgetés közben is egy picit olyan mintha teccenék neki csak mégse mondja azt hogy -Teccel!!!! mert mégiscsak van barátnője ... én pedig nem akarom őket szétszakitani egymástól csak azért érdekelne hogy jogosan gondolom,vagy csak kedvességből ilyen? o.O
2011. jún. 30. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök egyértelmű hogy neki is bejössz...:)
2011. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ettől féltem :SSv vagyis nekem is bejön de van barátnője ... és az is igaz hogy nem ismerem a csajt,de nem akarok senkit se megbántani,mert azért én is tudom,milyen érzés,mikor valakit megcsalnak ://
2011. jún. 30. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem várj! Ha nem szakítt a barátnőjével akkor hagyd a fenébe..Akkor nem kellesz neki annyira.. :(

Sok szerencsét :D reméllem tudtam valamicskét segíteni :D

2011. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
elképzelhető, hogy bejössz neki, de egy helyesírási szótár mindkettőtökre ráférne...hidd el nincs is romantikusabb, mint kettesben azt lapozgatni
2011. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 cherry. ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Hány évesek vagytok?
2011. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vagytok már 13 évesek?

Komolyan kérdezem.

Ha pedig nem, akkor ez az: "ez mi ez" kategória.

2011. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
22:25 rád is rádférne,mégis mit képzeltél,nem nagy betűvel kezded a mondatod???Ráadásul még pontot se raktál a végére,úristen ... -.-
2011. júl. 1. 18:32
 8/10 A kérdező kommentje:
23:19 én 13 ő meg 16
2011. júl. 1. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:

23:19 vagyok.

Akkor gondolkozz el, hogy mire kellesz egy 16 éves fiúnak. Baromi könnyű kitalálni. A korabeli csajokat sem nehéz befűzni, de a nála évekkel fiatalabbakkal általában fele annyit nem kell sz_rakodni. Sok szerencsét.

2011. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

háát már boccs de ha van bnője akkor miért akarna még külön szexpartnert? :))

amúgy meg ő nem olyan,ő rendes

de ha mégis leakarna velem feküdni,abban a minutumban szivesen dobnám

bár ez nem valószinű,mert még nem járunk :(

2011. júl. 2. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!