Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ugyan az a családom mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HVHM kérdése:

Nem ugyan az a családom mint régen volt!?

Figyelt kérdés
Édesapám kb.3 éve váltott munkahelyet, hogy több pénzünk legyen és szép és jó mert mondhatni sok pénzünk van majdnem mindent meg tudunk venni. De ez apukámnak nagyon sok idegeskedéssel jár mert sajnos nagyon sok buta ember a dolgozója. És ezt a stresszt itthon vezeti le. Elejinte nem is voltak ilyen problémák de a elmúlt két évben nagyon ingadozó volt apukám viselkedése volt, hogy hónapokig nem voltak csak egy két összetűzés a szüleim közt. De mostanságra nagyon leépült apukám szinte alig foglalkozik velem és a testvéremmel. És ezt én nagyon észre vettem amikor hazaér mindig olyqn lehangolt vagyok miatta. És néha annyira össze vesznek, hogy mindig azt mondják, hogy elválnak és a 7 éves tesóm elött kiabálja, hogy megverlek meg, hogy te h**ye sz**a. És ilyenkor én is meg a tesóm is elkezd sírni jövőre leszek 9. -es és nagyon szeretnék kollégista lenni, hogy ne halljam ezeket de akkor meg nagyon lelkiismert fódolásom lesz mert akkor tesómnak egyedül kell ezeket a napokat átvészelnie és még is csak 7 éves. Ezek előtt olyan jó volt a családunk minden hétvégén mentünk valahova csak, hogy együtt lehessünk. Kiskoromban nqgyon jó volt édesapámmal a kapcsolatunk most is az de mindig úgy érzem amikor mesélek neki mintha nem is érdekelné. Ez engem nagyon bánt az is lehet megunta az életét mert mindig azt mondja hogy el van ronta az élete és, hogy a családja nem jelent boldogságot. Én ebbe bele roskadok. Van amikor elmegyek itthonról ez miatt a tudtuk nélkül, meglátják hogy nem vagyok otthon felhívnak és elkezdenek üvölteni, hogy takarodjak haza és a háttérben hallom, hogy apám üvölti hogy takarodja haza te csavargó f**z meg ilyenek.
2018. nov. 17. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ezt végig kell néznetek. Nekem is rossz gyerekkorom volt.


Esetleg próbálj erről beszélni a szüleiddel, apukáddal... persze nem biztos, hogy észbe kap. Tudod az a baj, hogy minden ember saját maga tudja csak rendbe rakni az életét. Te csak annyit tehetsz, hogy felhívod a problémára a figyelmet, hátha kattan benne valami.

2018. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszak. Én olyan 14-16 éves lehettem. Borzasztó volt, volt hogy én álltam sírva közéjük, hogy hagyják abba :( Akkor azt hittem, hogy válás lesz a vége és számomra akkor ez lett volna a világvége.


Aztán idővel az én ingerküszöböm is nőtt, már beletörődtem, hogy elvállnak, akkor is élni kell valahogy. Erre pont jobbra fordult a helyzet és azóta kisebb vitákat félretéve elég harmonikus a kapcsolatuk.

Azóta elkerültem egyetemre is, az is segített de sokat vagyok itthon is és igazolhatom, hogy újra béke van.


Neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy légy erős! Valahogy lesz biztosan! Az életed még csak most kezdődik el! Most úgy tűnik, hogy ezt nem fogod túlélni de igaz a mondás, hogy ami nem öl meg az megerősít! A kollégium jót fog tenni. A tesódnak viszont lehethogy rosszabb lesz :( Legyél vele sokat, szeresd a testvéredet, hogy legalább a ti viszonyotok legyen jó!


Aztán lehethogy a családi is rendeződik! Csak légy kitartó!

2018. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnálom, hogy veletek is ez volt! Legalább nem olyan válasuokat kaptam, hogy neked az apád mekkora állat meg ilyenek! Mégegyszer nagyon köszönöm!
2018. nov. 18. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!